Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tudtad titkolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudtad titkolni hogy szeretőd van?

Figyelt kérdés

Olyan kedves válaszolók válaszát várom, akik házasságban élnek, de megcsalták/megcsalják a párjukat, mert beleszerettek a szeretőbe..


Az egyalkalmas megcsalás, vagy úr isten, ez iszonyat nagy vétek (tudom..) és én sose tennék ilyen jellegű válaszolók kérem kíméljenek jelen esetben.

Néhány komment után leírom a saját esetemet is, csak előbb kíváncsi vagyok a válaszokra! Meddig tudtad (akartad) titkolni a szeretődet?


2012. febr. 27. 12:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

egyenlőre nem akarom elhagyni a férjemet, így nem is mondtam hogy hagyja el előbb ő a feleségét.

ha el akarnám hagyni, már megtettem volna amikor rájöttem h beleszerettem..

2012. febr. 27. 13:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Én akármeddig... sokszor jártam már több csajjal párhuzamosan és eddig még sosem buktam le. 21/F
2012. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Érzelmi szinten mennyire táplálsz mély érzést a szeretőd iránt?
2012. febr. 27. 16:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Én akármeddig eltudnám titkolni, hogy szeretőm van, de azért biztosan adok olyan jeleket, amik árulkodóak, és ez tudatalatti szinten működik.Ez egy nehéz dolog, hogy milyen érzéseket is táplálsz valójában a szeretőd iránt. Főleg a nők vélekednek erről másként. Mert mindig azt akarjuk, hogy odalegyenek tőlünk a pasik, meg vissza!Hogy mikor mit akarunk, az leginkább a helyzettől függ. Általában éppen az ellenkezőjét annak, ami éppen adódik. Ha elhatározod, hogy laza szexet akarsz, és a pasi tartja is magát ehhez, akkor tuti azt fogod akarni, hogy szerelmes legyen beléd. Ha meg túlzásba esik, akkor lekezeled, szánalmasnak tartod, és kiröhögöd, hogy miért nem éri be ennyivel. Én igazából nem vagyok szerelem-ellenes,de tényleg tudni kell kezelni, és a szeretőtartásnak valóban az a lényege, hogy nem léptetjük elő. Persze mindig akadnak kivételek, de vajon megtudna-e bízni benned egy olyan partner,élettársként, akivel úgy jöttél össze, hogy a szeretője voltál?
2012. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Asszem erről komoly esszét tudnék írni, de most mégsem teszem! :) Ne hagyd el a férjed a szeretődért!Lehet, ő csak kamuzik, és akkor két szék közt a pad alá esel!
2012. febr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A profi megszólalt....

igaz Vadmacs? ;)

2012. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!