Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja titkolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja titkolni hogy együtt járunk?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk, és már 2 hónapja együtt vagyunk, de már az elején azt akarta hogy tartsuk titokban a dolgot, mert hogy szerinte ez igy jó.... Nincsenek kötöttségek, persze megcsalás sincs de nem tudunk gyakran találkozni a sulin kivül, ezért nem olyan mint egy normális kapcsolat. Viszont fb ki akarta irni hogy kapcsolatban van/de nevet nem/ tehát azért ebből látszik hogy nem csak kihasználni akar..meg tudom is mert ismerem... Azért akarta titkolni mert osztálytársak vagyunk? vagy miért nem akarja hogy mindenki tudjon róla?

2011. dec. 27. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy szégyel. vagy csak nem akarja hogy piszkáljanak titeket.
2011. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy szégyell téged ..
2011. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
biztosan nem szégyell, eleinte azt hitte hogy szóba sem állok vele.. de mi az hogy piszkáljanak?? ez ezzel jár de aztán mindenki megszokja.. nem értem őt
2011. dec. 27. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
tuti hogy szégyel én ebből már megjöttem. Hóbapokig jártunk és mondta hogy ne terjesszem aztőán a végén kibökte h kinos neki mert fiatalabb vok... szóval biztos, hogy valami miatt nem vállal téged fel...
2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!