Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem fogjuk hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fogjuk hamar megunni egymást ha egy héten ötször együtt alszunk?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk a párommal aki általában 6kor ér haza a munkából és így csak 7-8 köröl tudunk találkozni és elég rossz hazamenni este 11kor főleg rossz időben. egy hónapja van ez az együtt alvós állapot. tőle nem mertem megkérdezni ezt. most én is úgy érzem, hogy sose unom meg, de a kapcsolat elején persze, hogy így érzem. Nektek mi a véleményetek? Esetleg tapasztalatotok?

18/L 24/F


2011. dec. 26. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább most mint 10 év múlva.
2011. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 GomalFace ***** válasza:
Dugtok is vagy csak aludni szoktatok?
2011. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szex kb 3 hete van
2011. dec. 26. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
mi egy héten hétszer együtt alszunk, de nem untuk még meg egymást... :) :D
2011. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 GomalFace ***** válasza:
100%
Az, hogy megunjátok-é vala egymást, csak tőletek függ. Ahogy a szexet lehet színesíteni, úgy az alvást is. Próbáljátok fejjel lefelé, esetleg ejtőernyőzés közben vagy az állatkerti hüllőházban. Színesítsétek az az alvásotokat, akkor csak nem unjátok meg.
2011. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem untam meg 2 év alatt.amíg együtt éltünk a csajjal.de ez csak rajtatok múlik, hogy mit csináltok.
2011. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
vacsi, szex, alvás, szex, reggeli... a legjobb...én sose unnám meg, kár hogy mindekttőnk szobatársa otthonülő típus...
2011. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
20/L
2011. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19:23as válaszoló mióta jársz a pároddal?
2011. dec. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!