Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 1 éve vagyunk együtt, és még nem alakult ki köztünk sexuális kapcsolat. Én már nagyon szeretnék valami változást, de ő a gátlásaira hagyakszik. De kezdem megunni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 18 leszek(fiú), ő 15. Tudom, hogy az ő életkora nem túl sok, de 1 év az 1 év. Nem akarom erőltetni, de az idő nagyon eltelt és sokat vártam.Nagyon szeretem de nem bírom sokáig. "igényelném" az erotikát..de ő állandóan a gátlásairól beszél.

Mit tegyek? Várjak továbbra is és hátha fel tudja adni a gátlásait, vagy van ennek valami gyorsabb módszere is?

(szakításon kívül)


2008. dec. 22. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

A szakítással való fenyegetéssel nem érsz el semmit.

Nem kell egyből ágyba bújni, szépen lassan, fokozatosan kell haladni.

Kezdjétek pettinggel, ismerjétek meg egymás testét, de ne akarj egyből a bugyijában turkálni, ha ő még nincs erre kész.

2008. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok nyúlkálni, nem is sietnék el semmit de még a pettinget sem szeretné egyáltalán. Szakítással fenyegetőzni eszemben sincs.
2008. dec. 22. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én 19 évesen szabadultam meg 'teljesen' a gátlásaimról, azaz akkor veszítettem el a szüzességemet férfi pénisze által


sok lehetőség van, mi tudunk a saját tapasztalatainkról beszélni, de te választasz


1: vársz minduntalan, mert fiatal


2: kitalálsz valami módszert:

- beszélgessetek a dologról, próbáljátok megfejteni a gátlás okát

- nekem pl egy színjátszó kör sokat segített, amikor k*rvát kellett játszanom, nehéz volt, de sikerült

- ...


3: szakítasz vele, mert túl fiatal és neked érettebb lányra van szükséged, fiatalok vagytok még, talán mindketten találtok magatoknak megfelelőbb partnert


ez nem jelenti azt hogy egy 15 éves lány ne veszítse még el a szüzességét, azt csinál amit akar, a volt barátom egy nála 5 évvel fiatalabb lánnyal jött össze és a lány bujább volt mint maga a srác

bár szerintem - aki meg 17 évesen járt életében először fiúval - nekem azért ez még fiatal kor ehhez

de nem ismerem a lányt, így nehéz bármilyen véleményt is alkotni róla, de hozzáteszem, ha nem akar szexet, nem szükséges érett fiúval járnia

2008. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szakítani képtelen vagyok vele, mert nekem sok volt ezt az 1 év. Akkor úgy látszik várok, erőltetni nem fogom, mert szeretem. Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 22. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell korban jobban hozzád illő párt választani, mondjuk 17-18 éveset.

Erőltetni nincs értelme. Vagy vársz, vagy más karjai között éled ki az igényeid. Esetleg próbálkozhatsz finoman rávezetni a dologra. Azért ennyi idő után a pettingnek legalább mennie kéne. Tudakold meg, mi okozza a gátlásait. Netán rossz emlék? Vagy pusztán így nevelték? Szerintem ha ezt sikerül megfejteni, csak akkor tudtok tovább lépni.

2008. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pettinget neki. Aztán majd beadja a derekát. Magyarázd el neki, hogy pettingtől szűz marad, az csak egy kölcsönösen jó dolog. Utána egy idő után úgysem fogja bírni.
2008. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mégegyszer...
2008. dec. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!