Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek neki szülinapjára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki szülinapjára? 2 hete vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak, 29-én lesz a szülinapja de még csak 2 hete vagyunk együtt, és azt gondolom, hogy valamit kéne neki vennem, egy kis apróságot de mégis mit?Semmi nagy hobbija nincsen, eddig mindig lerendeztem a volt barátaimnál vmi ruhával vagy parfümmel de talán az még túl nagy dolog lenne.

Tippek?


2011. dec. 24. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
adsz neki egy 1000est azt jóvan
2011. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Süssél neki.

Akkor látja, hogy dógos vagy, olcsó is, nem is sablonos.

A szalvéta szép legyen.

2011. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj nem tudom én valahogy sosem voltam híve az ilyen sütés,főzés,varrás,rajzolásos ajándékoknak...
2011. dec. 24. 23:41
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
esetleg ha lenne egy közös képetek azt egy keretben:) azzal jelezhetnéd is, hogy most már egymáshoz tartoztok és személyes:)
2011. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát nincs még közös képünk meg a helyzet az h addig nem is lehet mivel pont aznap jön haza...szóval egyéb ötlet..?:/
2011. dec. 25. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a közös kép is sok lenne, majd később kell ellőni az ilyet. Ha sütni nem szeretnél neki akkor elég egy jobb bonbon (pl. Merci) mellé esetleg egy mókás kulcstartó vagy valami kis tárgy ami megmarad emlékbe. Esetleg egy képeslap amibe írsz valami kedveset.
2011. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után szerintem semmiképp se vegyél neki túl személyeset - vegyél neki valami vicces feliratú bögrét például. Az megvan kb 1000 forintból és szép ajándék szerintem még egy fiúnak is.
2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
keveset költs! lehet, hogy szétmentek.
2011. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én nem vennék semmit. nem állok olyan jól hogy ennyi idő után vegyek költsek rá. max sütnék, ahogy már írták, meg felköszönteném.

21l

2011. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a helyedbe én nem vennék neki ajándékot, hanem készítenék :)) Egy kis kreativitással nagyon jópofa üdvözlőlapokat lehet készíteni:D Azt odateszed egy bon bon mellé és voálá :D
2011. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!