Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van szeretőd 2. felvonás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szeretőd 2. felvonás?

Figyelt kérdés

mert az első kérdésem másmerre ment el és úgy érzem nemigen kaptam elég választ arra, amire ereetileg kiváncsi voltam....


Nagyszerűen kitárgyaltuk, miért nem a férjemet csábítom vissza, miért nem válok el, ott a válaszokat elolvashatják azok, akik kiváncsiak.


Arra lennék kiváncsi, milyen szerepet tölt be az életetekben a 'szerető'.


2011. nov. 27. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom. nincs szeretőm és nem is volt soha, remélem nem is lesz soha!

19 L

2011. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, 19 évesen még én is idealista voltam....


DE továbbra is kérném, hogy azok válaszoljanak, akiket ÉRINT a kérdés!


Köszönöm.

2011. nov. 27. 09:43
 3/8 ...Off ***** válasza:
0%
háth én naon bjöök egy 17 éves csajnak megfogta bérémet de elutasítottam az ilyeneket elküldöm nekem ottvan aszerelmem te is h tényleg szeretnéd akkor nem lenne szeretőd!
2011. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, nos, ezeken a kérdéseken már túlvagyunk az 1.felvonásban.

MOST TÉNYLEG CSAK arra lennék kiváncsi, HA VAN szeretőd, milyen SZEREPET játszik az életedben.

2011. nov. 27. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Be tudnád linkelni az első kérdésed?

Igen, van szeretőm, hetente 2 szer találkozunk, 8 éve ismerjük egymást, 4,5 évig nem találkoztunk (előtte csak csókig jutottunk el, miattam...), majd 2 hónapja újra felbukkant az életemben - véletlen találkozás folytán. Mindketten házasságban élünk.

Hogy milyen szerepet tölt be? Beleszerettem.. és talán nem most, hanem már évekkel ezelőtt, csak eddig titkoltam.

Te hogy állsz ezzel a témával?

2012. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is van,igaz meg csak nemreg kezdodott.jobban szeretek vele lenni,mint a ferjemmel.alig varom,h egyutt legyunk.talán én is szerelmes lettem(mindkettonknek van családja)
2012. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

13:46 vagyok

olvastam a miert van szeretod ( elso felvonast).hihetetlen mennyire gaz emberek vannak.mennyire lemondjak a masik embert,mennyire elitélnek masokat mindezt teszik ugy,h nem ismerik az illetekest.ide valaki nem ezert ir fel,h ezt olvassa,hanem mert tapasztalatokra kiváncsi és arra,h ki miként el meg dolgokat-senkinek nem kell az eszet osztania-okosbol sok van!

en is irtam ki ehhez hasonlo kerdest,hadd ne mondjam,mindenki csak lehordott,de a kerdesemre valaszt nem kaptam

2012. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az utolsó hozzászólónak.. sok okos ember osztja itt az észt, hogy jaj neki nincs szeretője.. aztán lehet hogy a férje/felesége másnál keresi közbe a boldogságot.. nem lehet tudni. az érzések elmúlnak, lehet hogy most nem, de máskor meg szüksége lenne az embernek egy szeretőre.

én írtam azt a választ, hogy beleszerettem a szeretőmbe..

2012. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!