Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tudtad titkolni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudtad titkolni hogy szeretőd van?

Figyelt kérdés

Olyan kedves válaszolók válaszát várom, akik házasságban élnek, de megcsalták/megcsalják a párjukat, mert beleszerettek a szeretőbe..


Az egyalkalmas megcsalás, vagy úr isten, ez iszonyat nagy vétek (tudom..) és én sose tennék ilyen jellegű válaszolók kérem kíméljenek jelen esetben.

Néhány komment után leírom a saját esetemet is, csak előbb kíváncsi vagyok a válaszokra! Meddig tudtad (akartad) titkolni a szeretődet?


2012. febr. 27. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Nekem 3-4 hónapig volt egy titkos kapcsolatom, és a férjem semmit nem vett belőle észre. Utólag elmondtam neki, onnan tudom.

Én viszont szinte azonnal észrevettem, amikor neki volt valakije - nem szóltam (nem akartam róla tudomást venni), csak amikor már tényleg teljesen egyértelmű volt a dolog.

2012. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én még férjnél voltam amikor beleszerettem a kollégámba.Bár szex nem volt köztünk,csak séták,órákig tartó beszélgetések,és csókok.Mivel a házasságom amúgy is romokban hevert,akárcsak a női önbizalmam,így jól esett amit a kollégám adott..Nem sokáig titkoltam,amúgy sem tudtam volna,mert ahogy a exférjem is megjegyezte,"csak úgy kivirultál".Mi már korábban is hónapokon keresztül beszélgettünk,hogy érdemes-e a házasságot megmenteni vagy inkább váljunk el békében amíg lehet.Nekem,hogy a kollégámba beleszerettem,megkönnyítette a döntésemet.Mi el is váltunk,és csak a válóper után lett a kollégámmal testi kapcsolat.(azóta egyébként a férjem)

A volt férjem viszont sosem titkolta,hogy szeretője van(érdekes,hogy az a szerető lett a férjem felesége..)

Szóval én nem titkoltam,mert ahogy nekem is fájt,amikor rájöttem,így nem tartottam volna fer dolognak a titkolózást..

2012. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

èvek óta van...csak ügyesen kell csinálni, és semmi nem derül ki ;)


várom a TE esetedet...

2012. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Az én helyzetem a következő: 8 éve ismerem a srácot, abból 1,5 évig voltunk "együtt" (csak csókig jutottunk), majd évekre megszakadt a kapcsolat. (közbe elvette a barátnőjét, én is férjhez mentem (a párom, illetve az ő barátnője is megvolt már akkor amikor együtt voltunk annó)). Aztán most néhány hónapja újból felbukkant - véletlen találkozás folytán. Teljesen beleszerettem, ő is bevallotta nekem az érzéseit, amik az évek alatt mitsem változtak. Én is szeretem, talán már sokkal sokkal régebb óta mint hogy most találkoztunk újból.

A férjemmel sokat veszekszünk, vitázunk, de nem miatta, nem tud róla semmit.

A srác pont a férjem ellentéte - figyelmes, kedves, segítőkész, stb, stb, amik a férjemből mindig is hiányoztak.

2012. febr. 27. 13:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát, eléggé tipikus sztori... de attól még a házasságod nem lesz jobb. Szóval érdemes lenne vagy a házasságoddal foglalkozni, vagy ha már totál esélytelen (értsd: mindent megpróbáltál), akkor kilépni, és tiszta lappal indítani.

A szeretőtartás csak rövid távon megoldás, mert ott is elő fognak jönni a konfliktusok egy idő után, mert az egyik többet vagy kevesebbet akar...

2012. febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5: ez hülyeség...tisztázni kell, hogy kitöl mit akar a másik, és akkor nincs belöle az, hogy "az egyik többet akar..."

ezt tipikusan az ilyen fapinák mondják, mint amilyen TE is vagy!

2012. febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy ha én elhagyom a férjem (tudom h sose kérné ezt, de beszéltünk róla) azonnal elhagyná értem a feleségét. tudom h ez csak szöveg, de én elhiszem neki...
2012. febr. 27. 13:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Kösz a fapinázást, nem tartom magam annak (első válaszoló voltam amúgy, nekem is volt házasságon kívüli kapcsolatom).

Tapasztalat (nem csak az enyém!), hogy bárki bármit is mond, az egyik mindig többet fog akarni! Főleg, ha szerelmes!

(Az én esetemben a pasi volt az, aki bejelentette, hogy otthagyná értem a családját. De én nem akartam.)

2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: hagyja el ő a feleségét, mert ha ezt tenné, akkor te biztosan elhagynád a férjed. Ő viszont nem biztos, hogy elhagyná a feleségét! A pasik nagyon tudnak ragaszkodni a megszokotthoz...
2012. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Szeretöben épp az a lényeg hogy az ember nem hagyja el a Férjét/Feleségét...
2012. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!