Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszeriben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszeriben érdeklődnek felőlem?

Figyelt kérdés

Az év eleje óta, azt veszem észre.., hogy egyre több pasit érdeklek. Nem tudom mi ennek az oka, mert nem érzem azt, hogy megváltoztam volna. Ne értsetek félre, nem félek párkapcsolatba bonyolódni, csak furcsának tartom, hogy hirtelen 5 pasi érdeklődését is felkeltettem. Hol voltak eddig?

Az 5 fiú közül hármat már vagy fél éve ismerek, és nem is gondoltam rájuk másként mint barát. Lehet hogy ez a baj?

Velem van a baj, vagy velük?


2012. febr. 26. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Év eleje óta 5 az azért nem sok...

De ha neked az és szerinted drasztikus változás történt, akkor grat!

Értelmes és hasznos választ a kérdésedre nem tudok adni..

2012. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vvalszeg most lettek egyedülállóak és te vagy az,akit már amúgyis ismernek,hát nyomulnak.(najó nem akarok bunkózni,de ez is lehet egy alternatíva).


Lehet épp a kisugárzásod javult.

2012. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyértelmű, hogy veled. Legalább örülnél, hogy van aki végre érdeklődik. Nem értem minek itt siránkozni. Inkább bujj el komolyan.....
2012. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is történhetett valami a kisugárzásoddal. Ennyi ember egyszerre nem "hülyülhetett" meg :D Esetleg ennyi idő kellet, míg leesett nekik, hogy te tulajdonképpen nem is akarsz többet tőlük. Az elérhetetlen pedig az esetek többségében vonzóbb.
2012. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!