Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődnek a lányok irántam?

Figyelt kérdés
Olyan rossz nézni, hogy hiába állok szóba a lányokkal, le akarnak pattintani. Érzem rajtuk, és a tőmondatos válaszaikon, hogy ebből nem lesz semmi, vagy pedig abszolút barátként beszélgetnek velem. Nem vagyok a szépfiú, inkább átlagosnak mondanám magam, és az igényeim sem nagyok.
2011. dec. 12. 19:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
17/F
2011. dec. 12. 19:35
 2/23 anonim ***** válasza:
"Az igényeim sem nagyok" - ezért!
2011. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Büdös a szád!
2011. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

túl átlagos, szürke pasi vagy.

legyen önbizalmad, és próbálj meg kitűnni a többi divatmajom közül...

2011. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha ezen változtatni akarsz: Javíts a beszélőkéden (ez lehet a legnehezebb), adj magadra jobban, nem kell divat-majomnak lenni, de azért nézz ki jól, ehhez részben elengedhetetlen a jó kiállás is, valamint próbálj meg mosolyogni a szemeddel, tehát legyen kellemes a tekinteted, ha pedig beszélsz valakivel, akkor mosolyogj rá. Összességben javíts a kisugárzásodon. :)
2011. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
És moss többször fogat!
2011. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ezzel sokra nem megyek... Valakinek ezek alap adottságok, nekem vajon miért nem?:D


Érdekes módon még a nem középpontban lévő, szintén szürke csajok sem akarnak semmit.

2011. dec. 12. 19:51
 8/23 anonim ***** válasza:

Tipikus, ahelyett, hogy megfogadnád a tanácsokat: "Úgysem megyek ezekkel semmire, nekem nem adottságok."


Régen én is kiköpött ilyen voltam. Hidd el, amiket leírtam nagyon segít az ismerkedésben. Viszont ha valakivel nem tudsz egyből jóban lenni, ne keseredj el, bele kell jönni és amúgy sem lehetsz mindenkivel összhangban. ;)

2011. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Világos, hogy nem lehetek mindenkivel összhangban, de hpgy senkivel se legyek, az azért meredek. :D Na, majd valamit hoz a jövő!
2011. dec. 12. 20:05
 10/23 anonim ***** válasza:

"Érdekes módon még a nem középpontban lévő, szintén szürke csajok sem akarnak semmit."


Ezzel van baja, ha odafigyelnetek... Ezt sajnos enis eszrevettem mar:( Azt megertem, hogy 1 fullos csaj leppatint egy atlagos emberket, de egy atlagos csajnak miert kell szoke herceg feher lovon, ez engem is meghalad:-?

2011. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!