Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklődnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklődnek a lányok irántam?

Figyelt kérdés
Olyan rossz nézni, hogy hiába állok szóba a lányokkal, le akarnak pattintani. Érzem rajtuk, és a tőmondatos válaszaikon, hogy ebből nem lesz semmi, vagy pedig abszolút barátként beszélgetnek velem. Nem vagyok a szépfiú, inkább átlagosnak mondanám magam, és az igényeim sem nagyok.
2011. dec. 12. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

,,Ezzel van baja, ha odafigyelnetek... Ezt sajnos enis eszrevettem mar:( Azt megertem, hogy 1 fullos csaj leppatint egy atlagos emberket, de egy atlagos csajnak miert kell szoke herceg feher lovon, ez engem is meghalad:-?"


Attól, hogy a kérdező nem jött be az átlagos lányoknak, akiknél eddig próbálkozott még nem azt jelenti, hogy ők egy Brad Pitt-re várnak... Gondolom neked is vannak elveid, illetve igényeid és nem jönnél össze egy olyannal, akiben nem fog meg semmi. Pl a párom nem a külsejével, hanem az intelligenciájával és a talpraesettségével fogott meg, na meg a huncut szemeivel. :)

2011. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy lehet neked szürke egér a csaj, de akkor minek próbálkozol nála, ha nem tetszik és lenézed. Lehet másnak egy istennő az a lány, hisz ízlések és pofonok..
2011. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

20:16-os válaszoló legalább tud szöveget értelmezni, nem úgy, mint a többi válaszoló.


22:11

Te sem tudsz szöveget értelmezni, így hülyeséget írtál.

A kérdező nyilván azért próbálkozott átlagos lányoknál, mer úgy az igényeiknek meg kéne egyezniük (a kérdező lejjebb vitte az igényét), mert egy kategóriába esnek.


A másik meg hogy nyilván azért próbálkozik a szürke egér csajnál, mert másnál nem lenne esélye.

2011. dec. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, halvány lila gőzöd sincs, hogy mi az a szerelem. Nem léteznek kasztok, ahogy a sok tapasztalatlan tini hiszi. Vagy tetszik az illető, vagy nem.

A kérdező, nem elég talpraesett, inkább tutyimutyi, és önbizalom hiányos. A nők meg kiszűrik, ha az illető csak ,,kényszerből" ismerkedik velük. Te lennél szamár a ló helyett? Mert én NEM!

26/N

2011. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Utolsó


Igenis léteznek kasztok. Ezek szerint neked nincs tapasztalatod. Például mi van azokkal, akik szinte senkinek sem kellenek és azokkal, akik szinte mindenkinek? A másik meg hogy a nők nem tudják kiszűrni, hogy az illető kényszerből ismerkedik-e vagy sem. Te most azt mondod, hogy a kérdező ne foglalkozzon senkivel és maradjon egyedül?! Neked azért tutyimutyi a kérdező, mert ismerkedni próbál?!

2011. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék eddig hány komoly kapcsolatod volt utolsó és meddig tartott, mert nagyon nagy szakértőnek képzeled magad ebben a témában. Azért tutyimutyi, mert nincs önbizalma és nem azért mert ismerkedni próbál, nagy okos. Nincsenek igényei, egy nő sem akar ilyet. Lehet akármilyen jóképű az illető, önbizalom nélkül nem vonzó.

Meg fogsz lepődni, de elég észrevehető, ha a pasi nem vonzódik egy nőhöz, ezért is utasítják vissza sokan. Na bumm!

2011. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szerinted miért nincs önbizalmam? Bizony, pont azért, mert a lányok elvették. Pofára ejtettek.
2011. dec. 13. 20:03
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni. Ilyen dolgok szinte mindenkivel megtörténnek. 17 évesen még nem kéne tragédiának, megélni, hogy eddig nem volt barátnőd.
2011. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18:52

Te okoskodsz itt a témában, de csak butaságot írsz. Inkább gondolkozzál.


1. Lejjebb vitte az igényét, na és? Ha nem tette volna meg, akkor meg az lenne a bajod.

2. Neked most az is bajod, hogy a kevésbé jó lányoknál is próbálkozik?! Te azt akarod, hogy a kérdező csak a legjobb csajoknál próbálkozzon és utasítsák vissza? Ne akard már megmondani, hogy kinél próbálkozzon a "nincs igénye" szövegre hivatkozva.


Nem tehet róla, hogy nincs önbizalma. Az önbizalomhiányt el lehet rejteni a valóságban. Attól, hogy most ide kiírta a problémáját, még a való életben nem biztos, hogy kimutatja másoknak.


És nemigen észrevehető, hogy a pasi vonzódik-e a csajhoz, mert meg is lehet játszani.

2011. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van. A valóságban nem látszik rajtam a súlyos önbizalomhiány, inkább csak néha a szerencsétlenség.
2011. dec. 13. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!