Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az olyan csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az olyan csajok érdeklődnek irántam akik nekem nem jönnek be?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem a dolgot. Azok a lányok akik tetszenek nem mutatnak semmi érdeklődést, vagy foglaltak, viszont akik nekem nem jönnek be azoknak tetszem.

Élőben nem vagyok nagydumás, idő kell amíg feloldódom és inkább csendesebb típus vagyok, ezért neten próbálok ismerkedni. Nem hiszem hogy annyira ronda lennék, inkább átlagos. Abszolút nincsenek irreális elvárásaim, csak egy átlagos lányra vágyom, akiben van valami ami megfog.

Ehhez képest csak olyanoknak jövök be akik enyhén szólva molett testalkatúak, ami még nem lenne baj, de ráadásul arcra sem tetszenek, ami nekem talán leginkább számít. Fontos a belső, de hogyan alakuljon ki bármi is, ha a lány egyáltalán nem fog meg külsőre? Talán adjak le az amúgy sem nagy elvárásaimból?


2011. febr. 22. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.Mozdulj ki!Neten nem találsz csak kockákat...
2011. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tömés ***** válasza:
Mert a jó csajok nem érdeklődnek, mert őket fűzi sok csávó, nincs idejük rá. A cefet bulákat senki nem fűzi, van idejük rólad, vagy hasonló gyerekekről álmodozni.:D
2011. febr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az átlagos külsejű fiúk is csak a csúnya lányoknak jönnek be. Örülj h nem vagy csúnya, mert akkor még nekik se tetszenél.
2011. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lányok is írjanak!
2011. febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ollé, 69% ismét buzdít :D

Kérdező: A jó csajokra folyton egy rakás srác nyomul, és csak válogatniuk kell a próbálkozók közül. A csúnya lányokra általában nem hajt senki, úgyhogy megpróbálnak ők kezdeményezni srácoknál. Ha szép barátnőt akarsz, neked kell a kezdeményezőnek lenni.

2011. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
velem is ez a helyzet, mondjuk nekem nagy elvárásaim vannak. volt már átlag feletti akinek tetszettem. Aki meg nekem tetszett, azt nem érdekeltem, pedig próbáltam közeledni felé.., nem értem miért van ez :S
2011. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is pont ebben a cipőben jártam, aztán elkezdtem kezdeményezni. Meg is lett az eredménye.
2011. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
és belém miért csak a dagattak???:(
2011. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

jó fiu vagy rossz fiu vagy, mert hiába mondjuk hogy a jó fiukat szeretjük ez kicsit tévedés inkább a rossz fiukat kedveljük, most átlagos alatt mit értesz, nameg csöndes alatt. PL: én személyesen szeretek sokat beszélni barátokkal, de ha ismerkedésről van szó akkor csönde vissza huzódo vagyok, ezért inkább neten ismerkede, sok hülye bejelölt már.

Na ezzel azt akartam mondani hogy előnyös kép és jó jellemzés kell és már is jönnek a jó csajok

sok sikert:)

2011. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért kérlek, igaz hogy a 21. században élünk,de mit akartok ti a nettel?? milyen jól hangzik az, hogy bejelöltem FC-n vagy az hogy véletlen megint találkoztunk, és olyan jól éreztem magam vele.. :)

ha belegondolsz szüleid, és a nagyszüleid is tudtak ismerkedni s-z-e-m-é-l-y-e-s-e-n talán neked is fog menni :P

2011. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!