Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érez irántam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam még valamit?

Figyelt kérdés
Pár hónapig jártunk az osztálytársammal majd nyáron szakítottunk,újra elkezdődött a suli már jópár hete és az 1. héten nem is néztünk egymásra meg semmi de most ugyan úgy mint akkor amikor elkezdtünk járni úgy viselkedik nagyon kedves rengetegszer észreveszem,hogy néz engem és van olyan pillanat amikor egymás szemébe nézünk és elmosolyodunk ő is meg én is meg amikor úgy alakul,hogy egymáshoz érünk a kezünk vagy valami akkor elfordítja a fejét,hogy ne lássam az arcát..és most nem tudom,hogy mi van kérlek segítsetek..jah és a beszélgetés nem vált be..(nosrmális válaszokat képek. köszöntem.) :)
2011. okt. 1. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ó édesem hát már hogy érezne? :)
2011. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
B@zdmeg falra mászok ezekről a kérdésektől, és mi az, hogy a beszélgetés nem vált be ? Honnan a búbánatos lóf@aszból tudjam mit érez egy másik ember akit még életemben nem láttam és nem is ismerem ??? (és jöhet a - )
2011. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
figyelj f@szt érdekel a kritizálásod ha nem tudsz normális dolgot hozzászólni akkor jobb ha nem is szólsz hozzá
2011. okt. 1. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még érez irántad valamit, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy szeret és újra kezdené a kapcsolatot. Lehet, hogy le szeretné zárni a múltat, de ezt nagyon megnehezítheti, ha nap, mint nap találkoztok, az időtök nagy részét együtt töltitek. Viszont a későbbi problémák elkerülése miatt szerintem jó lenne tisztázni a helyzetet, hogy ki mit érez, gondol a kapcsolatotokról, a kettőtök viszonyáról, helyzetéről.

Bár úgy érzem, sanszos, hogy még szeret.

16/L

2011. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!