Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs barátom, mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom, mért nem érdeklődnek írántam a fiúk, hogy ismerkedjek, hogy legyen végre pasim?

Figyelt kérdés
22 vagyok, nem vk bányarém, de rám sem néz senki
2012. febr. 11. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

valami oka biztos van, ha rád sem néz senki....mindennek megvan az oka!


Nem tudni h te hogy látod magad a tükörben és mások hogy látnak....

Lehet h a viselkedéseddel van a baj, vagy öltözködéseddel, vagy grimaszolsz csúnyán nézel mindig vagy, fekete vagy ilyem emos típus...nem tudni....sok oka lehet.


De ha gondolod küldj privátban egy képet ha itt nem akarod kitenni és őszinte leszek kegyetlenül meg fogom mondani a véleményem!

2012. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyébként, ha a tükör elé állnál és megkérdeznéd magadtól, hogy miért nincs pasim...arra mit mondanál?
2012. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Én rád néznék... Legyek a pasid? :-)
2012. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

jó kérdés, azt hiszem ezt én is kirakom csak átírva, mert én pasi vagyok, hát ha rám ír egy magányos lány :P

ugyan így vagyok vele

bár én tudom az okát nem igen járok társaságokba, ahova meg járok ott mindenkinek van párja, szóval azok a lányok nem játszanak

23/F

2012. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mostanában divattá vált, hogy a lànyok kezdeményezzenek, de sok làny nem kèpes erre, én sem, előbb sétàlnék àt parázson
2012. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kezdeményezel, nem teszel érte semmit, nem hívod fel magadra a figyelmet, akkor nem is lesz pasid.


Az meg hogy szép vagy sem reális. Melóhelyen van egy kancsal 90kg szemüveges csaj, aki még biceg is egy térdműtét miatt, mégis van férje 1,5 éve, és az lett a férje akivel azelőtt 3 évig jártak.


Randizz, ismerkedj, szlektálj.

2012. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát a szép lányok kapósak, csinosítsd ki magad, egy lánynál a smink csodákra képes, az nem elég, hogy nem vagy csúnya, képet küldhetsz ha gondolod..
2012. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
együtt érzek veled , hasonló problémákkal küzdök :S
2012. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!