Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjek meg barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg barátnőm apjával?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen mert nemtudom xD
2012. jan. 27. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A módszer nagyban függ a korodtól.
2012. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főleg úgy, hogy nem éjszaka a kerítésen próbálsz beosonni, mert akkor lehet a sóra töltött puskájával fogsz megismerkedni:DD
2012. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el a párodért és ha Apuci jön ki a kopogásra,kezdd köszönéssel! Észre fogod venni a kérdést a szemén,hogy : -Mi járatban vagy erre?

Köszönés után kéznyújtás nélkül mutatkozz be! Aztán kérdezhetsz,hogy: -Itthon van-e X.Y.? A többi jön magától,bár a legjobb az,ha párod mutat be Édesapjának! Lényeg!: Csak semmi pánik! Azért kérdezz pár dolgot párodtól,hogy milyen közeledést,stílust fogad el "felmenője"! Üdv!:

Ffi/37

2012. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok lassan 18 leszek :D
2012. jan. 28. 12:17
 5/5 SoundscapeToArdor ***** válasza:

Hát, sztem kezdj el kocogni... Ki tudja mikor kell majd elfutnod egy túlfejlett védelmező ösztönben szenvedő apukától. :D Amúgy próbálj meg tisztelettudó lenni, ne káromkodj. Puhatold ki, hogy mit kedvelhet, és ha te is azt kedveled, akkor máris van beszédtémátok. És lehetőleg ne előtte beszéljétek meg, hogy mit terveztek az éjszaka...

(Az én apámról vettem a mintát, ez ősönként változó. Sok sikert. :) )

2012. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!