Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés

Matek előkészítőn három sorral mögöttem ül egy nagyon helyes srác. Mögöttem ül egy barátnőm, tehát ha hátrafordulok beszélgetni, akkor van, hogy néhány pillanatra összenézünk.

Próbálom megmozgatni a kapcsolatokat, és kideríteni a nevét, de nem nagyon megy :)

Szeretnék ismerkedni vele, de nem úgy, hogy szemtől szembe megkérdezem tőle, hogy mi a neve. Ötletek?


14/L


2011. dec. 6. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Óra után menj oda hozzá, és kérd el az elérhetőségét.
2011. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első: NEM!


Szerintem még nézegessétek csak egymást egy darabig, szépen okosan igazságosan, és amikor már odáig fajulna a dolog, hogy legszívesebben egymásnak esnétek, akkor.. akkor essetek egymásnak.

2011. dec. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy hetente egyszer találkozunk, és már csak 3 hétig, mert vége lesz az előkészitőnek...:(
2011. dec. 6. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kacsintgass csintalanul rá! :D
2011. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az az, kacsintas az tuti.
2011. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!