Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted van, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van, hogy valakinek egyszerűen nem jut szerelem?

Figyelt kérdés

fura kérdés, de már nagyon régóta foglalkoztat, és nagyon érdekelne mások véleménye.

20 éves vagyok, eddig egy igazi kapcsolatom volt (1,5 éves), azóta még 2 említésre méltóbb (nem mondanám azért szerelemnek), de azóta semmi. szó szerint semmi, már lassan szégyellem. (se ismerkedés, se flört, se randizás, nem figyelnek fel rám az emberek, pedig szoktam finoman kezdeményezni, de az a beszélgetésig jut el és nincs folytatás. a fiúk abszolút semlegesen viszonyulnak hozzám, régebben ez nem így volt, pedig a külsőm sokkal előnytelenebb volt akkor, mint most, szóval más lehet az oka). ennek már 2 éve. nem tanácsokat szeretnék, hanem az nyomaszt már egy ideje, hogy mi van, ha ennyi jutott? már nem tudok miben hinni, 2 éve semmi nem történik a szerelmi életemben, pedig élem a normális fiatalok életét, egyetem, néha eljárkálás, tanfolyamok, diákmunka, barátkozás. a külsőmmel meg semmi szembetűnő gond nincs, sokkal jobban nézek ki, mint évekkel ezelőtt, amikor meg sikeres voltam az ismerkedésben és összejött kapcsolat is.

itt az oldalon nézelődve is rengeteg magányos, elkeseredett fiatal kiírását láttam, akiknek nemhogy egy, de még annyi párkapcsolat sem volt még az életükben. ez engem mélyen elszomorít.

szerintetek tényleg van ilyen, hogy egyszerűen nem jut valakinek párkapcsolat, hiába a nyitottság és a megfelelő külső? nem akarom ezt elhinni, de a mindennapok más tapasztalatot mutatnak.

minden vélemény érdekel!


2012. febr. 26. 16:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
igazad van a dolog ritkaságával kapcsolatban, és abszolút egyetértek azzal is, hogy a görcsölés messziről megérződik az illetőn. de nekem volt hogy hónapokig abszolút jól éreztem magam egyedül. eszembe se jutott, hogy lehetne ismerkedni is, és akkor se történt semmi. nem azt vártam, hogy lesz hamar egy új szerelem, de az azért nyomaszt, hogy semmilyen kezdeményezés, kapcsolat, ismerkedés se történt azóta. a környezetemben az emberek sorra jönnek össze új "jelöltekkel", csak én ácsorgok egy helyben, hiába a nyitottság.
2012. febr. 26. 16:54
 12/26 anonim ***** válasza:
Csak annyi a baj, h túl válogatós vagy, és csak a legjóképűbb srácoknak adnál esélyt. Ezt alátámasztja az is, h saját magad szerint szebb vagy azóta. Amíg nem tartottad olyan szépnek magad, valszeg beérted átlagos külsejű pasikkal is, ezért volt aki összejött veled.
2012. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

nem egészen. elég fura az ízlésem fiúk terén, a nagy szerelmem kifejezetten csúnya srác volt. nekem az számít első pillantásra, hogy vonzódjak hozzá, onnantól nem érdekel a külseje. és ha a belső dolgok is klappolnak akkor pláne nem :)

már lassan eljutok odáig, hogy úgy érzem, isteni szerencse kell, hogy találj egy külsőleg-belsőleg megfelelő párt, és van, hogy így jártál és nem sikerül. egyáltalán.

2012. febr. 26. 16:58
 14/26 anonim ***** válasza:

szerelmet nem tudod irányítani (de hatalmad van felette ha eltalál azt terelgetni )

az a legjobb ha két szerelem összetalálkozik


mert van egyoldalú

van olyan hogy férjesbe az meg gáz


de szerelem nem lehet mérvadó

sok szappanopera meg rakás szarság sok ember szerelemre cseszi el az életét amikor szerelem ürügyén teszi tönkre magát és mások életét is

2012. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy nem lehet mérvadó? mármint hogy ne legyen annyira fontos?
2012. febr. 26. 17:25
 16/26 anonim ***** válasza:
igen létezik...pl nekem nem jutott.
2012. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem, igen van, én legalábbis így gondolom. :(

Én sem találtam még meg. 26/N

2012. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy még. Ha majd 35-40 évesen is ugyanígy érzel, akkor lesz gáz.

Hogy örültem volna, ha 20 évesen már lett volna legalább egy bármilyen kapcsolatom...

Örülj neki, hogy nem vagy csúnya és szegény férfi.

2012. márc. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! tudom hogy ráér még a dolog, de épphogy fiatalon érzi az ember nagy szükségét, amikor az összes kortársa ismerkedik és kapcsolatokat él meg, és akinek már évek óta nem jutott semmi, az joggal aggódik, hogy valami nincs rendben vele.

várom még a válaszokat, véleményeket!

2012. márc. 2. 20:24
 20/26 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van sajnos, még sosem volt barátnőm, pedig nekem már sok lány tetszett, voltam már legalább 4-5-ször szerelmes is, de mindig viszonzatlanul maradtak az érzelmeim. :/


22/F

2012. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!