Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem, vagy csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy csak egyszerűen jó, baráti kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy 23 éves férfi/pasi. én 15 vagyok.igazából nem tudom eldönteni ,h ez most szerelem,vagy csak egy szimplán jó baráti kapcsolat.mindenhova eggyütt megyünk...meccsek,kocsma,művház,mozi minden....MSN-en napi több órás beszélgetések...naponta többször eszembe jut....mindenről el lehet vele beszélgetni,akármiről legyen is szó.....a faluban mindenki arról pletykál ,hogy mi járunk.......közben meg nem..... szerintetek szerelem,vagy csak barátság,de az nagyon erős?

Ui:a válaszokat előre is köszi!


2010. ápr. 3. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj meg, de kicsit suta a kérdés. Mi tudjuk, hogy mit éreztek egymás iránt? Ha szoktátok fogni egymás kezét, ha volt már csók, akkor gondolom szerelem. Ha ezek nem voltak, attól még lehet szerelem is. Csak magadban kéne letisztázni, hogy mit érzel. Aztán ha rájöttél, akkor esetleg megkérdezheted tőle is, hogy mit gondol, hogyan tekint rád. 23 évesen azért még nem mondanám férfinak, legyen inkább pasi, ha azt adtad meg opciónak. Szóval bár még nem férfi 23 évesen, de azért komolyabb mondjuk egy 18 évesnél, ebből kifolyólag meg őszintén fog válaszolni valószínűleg, mivel mi, férfiak/pasik/fiúk, nem szoktunk célozgatni, mint a nők, hanem megmondjuk általában egyenesen a dolgokat. Szóval ezt magadban kell eldöntened, hogy mit érzel. Attól még nem vagy szerelmes, mert gondolsz rá többször is egy nap. Viszont ha mondjuk féltékenységet produkálsz akkor, ha akármilyen más nő szóba is kerül, akkor lehet, hogy szerelmes lehetsz. Elég képlékeny a dolog, ezt Neked kell tudnod.


Ha úgy érzed, hogy szerelmes vagy, és úgy érzed, hogy ő is olyasmit érezhet, mint Te, akkor azt mondom, hogy hajrá, adjatok neki. 8 év nem sok egyébként, mielőtt azt kérdeznéd. Ez nagyban függ tőletek is. De az írásod alapján (még ha nem is írtál sokat) elég értelmesnek, érettnek tűnsz, meg ha mindenről tudtok beszélgetni, akkor nem lehet akadály.

2010. ápr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.Tetszik neked a pasi?

2.Eszrevetted mar h mas csajokat is megnez ha eggyutt vagytok?Flortol is veluk?

3.Ezrevetted e mar h tetszel neki?


:P 16/L

2010. ápr. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :) nem,nem szokott flörtölni más lányokkal.(legalábbis amikor én ottvagyok,akkor nem).

Féltékenység az van.Meg előfordult olyan is,hogy mélyen egymás szemébe szoktunk nézni,és olyankor olyan érzés tölt el mintha lekéne smárolni,de ezt azért még így ilyen helyzetben nem nagyon merem,hátha tényleg csak barátok vagyunk. :)

2010. ápr. 3. 11:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és kifelejtettem..-> külsője nem anniyra,de a személyisége,a humora annál inkább megfogott . :)
2010. ápr. 3. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
nem attol fugg hogy szerelmes vagy hogy fogod-e a masik kezet, vagy hogy elmesz-e vele moziba. mind foghatod es mehetsz ha nincs erzelem. es forditva. neked kell tudnod hogy erzel iranta es hogy vonzodsz-e hozza.
2010. ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ertem :) hat igen..ezen most jol el kellene gondolkozni..marmint valamilyen tervet ki kellene talalni...h hatha bevallja h tetszel neki...s akkor neked is konnyebb lenne..

kerdezd esetleg vmi csajokrol..marmint h van e csaj aki tetszik neki?meg kerdezd meg h mi tetszik neki benned?meg mi nem? :)


16/L(megint..amugy Timi a nevem :D)

2010. ápr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
beszélhetünk privibe ha gondolod :)
2010. ápr. 5. 00:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Majd ha lesznek fejlemények, akkor azért szólj, érdekelne a dolog, így ismeretlenül is. :D

Többek között azért is, mert én is hasonló (bár mégis egészen más) helyzetben vagyok. Igaz, itt én vagyok a fiú, és nem is nyolc év van, hanem kevesebb egy picit. De majdnem annyi idős vagyok, mint a barátod. Az én "barátnőm" meg kábé annyi, mint Te.

Szóval majd írj, hogy mi lett, légyszíves. :D

Köszi, szia. És sok sikert.

2010. ápr. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oksi,köszi. eddig még nincsenek fejlemények.de megy ki Ausztriába dolgozni május végén ...nemtudom így mi lesz :(
2010. ápr. 5. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!