Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted van, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted van, hogy valakinek egyszerűen nem jut szerelem?

Figyelt kérdés

fura kérdés, de már nagyon régóta foglalkoztat, és nagyon érdekelne mások véleménye.

20 éves vagyok, eddig egy igazi kapcsolatom volt (1,5 éves), azóta még 2 említésre méltóbb (nem mondanám azért szerelemnek), de azóta semmi. szó szerint semmi, már lassan szégyellem. (se ismerkedés, se flört, se randizás, nem figyelnek fel rám az emberek, pedig szoktam finoman kezdeményezni, de az a beszélgetésig jut el és nincs folytatás. a fiúk abszolút semlegesen viszonyulnak hozzám, régebben ez nem így volt, pedig a külsőm sokkal előnytelenebb volt akkor, mint most, szóval más lehet az oka). ennek már 2 éve. nem tanácsokat szeretnék, hanem az nyomaszt már egy ideje, hogy mi van, ha ennyi jutott? már nem tudok miben hinni, 2 éve semmi nem történik a szerelmi életemben, pedig élem a normális fiatalok életét, egyetem, néha eljárkálás, tanfolyamok, diákmunka, barátkozás. a külsőmmel meg semmi szembetűnő gond nincs, sokkal jobban nézek ki, mint évekkel ezelőtt, amikor meg sikeres voltam az ismerkedésben és összejött kapcsolat is.

itt az oldalon nézelődve is rengeteg magányos, elkeseredett fiatal kiírását láttam, akiknek nemhogy egy, de még annyi párkapcsolat sem volt még az életükben. ez engem mélyen elszomorít.

szerintetek tényleg van ilyen, hogy egyszerűen nem jut valakinek párkapcsolat, hiába a nyitottság és a megfelelő külső? nem akarom ezt elhinni, de a mindennapok más tapasztalatot mutatnak.

minden vélemény érdekel!


2012. febr. 26. 16:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem nincs olyan..Ott van a nagy Ő..csak el kell kérni a jó Istentől!:D
2012. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok fiúban: 25 éves, 1. kapcsolatom 24 éves koromban, 6 hónapig, azóta semmi.

Választ nem tudok adni.

2012. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerelem jön megy!!!

az nem mérvadó !!

2012. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, igen, már csak magamból is kiindulva:D de több a környezetemben és ezen az oldalon lévő embereken is látni, hogy nem nagyon akad nekik se senki:S
2012. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
a legtöbbeknek az automatikus válasza erre, hogy áá te is találsz majd valakit. de erre semmi garancia nincs...
2012. febr. 26. 16:19
 6/26 anonim ***** válasza:
Valóban, erre nincs garancia, de 20 évesen azért én még nem temetném magam. Van jópár olyan ismerősöm, aki bőven 20-on túl kezdett párkapcsolatba először, és ma sincsenek egyedül. Nekem meg huszonéves koromban több párkapcsolatom volt, most meg semmi. Ezt nem lehet így kiszámítani, de sztem túl fiatal vagy ahhoz, hogy már ilyeneken gondolkodj, hogy neked már nem is jár/jut szerelem.
2012. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Sokáig én is így voltam ezzel.

Aztán rájöttem, hogy egyedül is jó...

2012. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
tudom, hogy még fiatal vagyok, de nem tudom, mi változna hirtelen az életemben. a személyiségem és az elfoglaltságaim nem fognak változni, és ha 2 évig se híre-se hamva, akkor nem tudom, mi történne, amitől varázsütésre változna ez a dolog. kezdem azt hinni, hogy a szerencsén múlik minden....
2012. febr. 26. 16:38
 9/26 A kérdező kommentje:

16:37-es:

ez jó vigasz egy ideig, de egy jó ideje motoszkál már bennem, hogy ezzel csak áltatjuk magunkat... az egyedüllétből nem lesznek életre szóló élmények és nagy érzések. nyilván jó dolog, de ha CSAK ez jellemző valakire, az hosszútávon nagyon is fájdalmas.

2012. febr. 26. 16:39
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez azon múlik, hogy találkozol-e valakivel, akiben megfog-e valami annyira, hogy belészeress és utána pedig azon, hogy ő is hasonlóképpen van-e veled. Ez nagyon ritka dolog, ne várd, hogy ez szakaszosan, pár havonta menetrendszerűen megtörténik, mert nem így működik. A szerelem vagy jön vagy nem, ezt nem lehet kierőszakolni. Egyet tehetsz: hagyd magad sodródni és úgyis akkor fog bekövetkezni, amikor már nem görcsölsz rajta.
2012. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!