Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkoztál azzal a lánnyal/fiúval, akivel eddig a legtovább tart (ott) a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok együtt? Mikor, mennyi idő elteltével feküdtetek le először?
2012. febr. 26. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2012. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy netes játékban "találkoztam" vele, és 1,5 évig tartott úgy hogy én 16 voltam amikor találkoztunk ő meg 32, de hát mit számít ha úgyse találkozunk, szex kizárva :/ legalább elmondhattam neki mindent bizalommal és ő is nekem..ennyi
2012. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk. még tart :) 10hó.
2012. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utcán találkoztunk,én a barátnőmmel voltam,ő a barátjával.Követtek bennünket a sötétben,jópár estén át,baromi izgalmas volt,sokat játszottunk..:)Azután odajöttek hozzánk,beszélgetni kezdtünk,összejöttünk,én vele,barátnőm a barátjával.Kb. 1 hónap múlva lefeküdtünk.14 éve vagyunk együtt,jóformán napra pontosan.6 évvel ezelőtt összeházasodtunk,a gyerekeink 2 évesek,ikrek.

31/N

2012. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy kőművesnél melóztam és az apja 1-2 hónapig dolgozott ott. Miután munkahelyet váltott, egyszer kiküldte a lányát, hogy hívjon át(ők a munkahelyem szomszédságában laknak). Akkor 1-2 szót beszéltünk a csajjal. 5 évvel fiatalabb nálam, akkor még fiatal volt hozzám (15), de már akkor is nagyon megtetszett. 2 év múlva kezdtünk el találkozgatni. Azóta 2 éve együtt vagyunk.24/F
2012. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi netes társkeresőn ismerkedtünk össze. 2 hét után összeköltöztünk és ennek már több mint 2 éve. Nemsokára 3-an leszünk :)
2012. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cinti9701 válasza:
egy tónál és már 6honapja én 15 ö 19 :)
2012. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én a suliban, mert évfolyamtársak voltunk :)

8 hónapig voltunk együtt.

2013. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!