Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akiknél egyikőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akiknél egyikőtök kénytelen külföldön dolgozni, másikótok itthon van Magyarországon, működik a kapcsolatotok hosszútávon?

Figyelt kérdés
Nekem nincs épp senkim, tanulok még, de a diplomámmal valószínűleg csak külföldön lesz állásom. A visszafizetés se jó, de most arról nem nyavalygok. Inkább attól félek, hogy lesz egy komoly kapcsolatom, muszáj lesz külföldre szerződnöm, és hamar tönkremegy az itthonmaradt párommal a kapcsolat...
2012. febr. 13. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs párom de ismerek olyan párokat akik közül az egyik külföldön dolgozik.

Van olyan aki minden hétvégén otthon van és van aki pár havonta megy csak haza. Együtt vannak még, igaz ők már nem csak hogy felnőttek de nagykorú gyerekeik vannak.


Én is szeretnék [vagyis muszáj] külföldön dolgozni de olyan hely lenne a jó Ausztriában ahonnan minden hétvégén haza tudok jönni, úgy mint a koleszosok a fősuliról :)

2012. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát... egy induló házasságban nem tudom, meddig van esély együttmaradni, ha csak hetente pár napra jövök haza... Ettől az ember egyszerűen bekattan. A fiatal házasok szinte mindig együtt lennének, én pl igénylem hogy együtt feküdjek/ébredjek a feleségemmel, ezt a dolgot megöli a távolság, nem?


Ha 50-60 éves lennék, akkor sztem jobban viselném.

2012. febr. 13. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
egy kapcsolat, és maga a szerelem, soha semmi más nem befolyásolja, és semmi mástól nem függ, csak attól a két embertől! Más nem számít, csak ti! :)
2012. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, akármeddig nem lehet űzni a heti 2 nap együttlétet...
2012. febr. 13. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Most nem értem. Ha nincs párod akkor mit aggódsz ezen? Lehet, hogy lesz olyan, aki veled tud/akar tartani. Lehet, hogy nem lesz, és majd kinnt találkozol valakivel akivel boldog leszel. Ha a szerelmet megöli a távolság, akkor az a szerelem nem volt elég erös.

Èn is külföldön élek, és amikor kijöttem, egy 5 éves kapcsolatot hagytam otthon. Azóta a volt barátomnak családja lett, nekem is van itt barátom. Szerintem ezen ne stresszelj még.

2012. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem egy ismerősöm el kapcsolatban így.... vagyis már nem nevezném "kapcsolatnak".

Van egy kislányuk, a nő külföldön dolgozik már 4 éve, ritkán jár haza és a férfi neveli a gyereket itthon.

Nos, amit kiakarok ebből hozni az az, hogy a nekik nem működik ez más miatt, mint a közös anyagi dolgok és a gyerek.

A férfinek azóta is szeretője van, nem sokkal a nő kiköltözése után már volt is...


27/N

2012. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De te az 5 éves kapcsolatod akkor hagytad abba, mikor kimentél? Vagy közben mentetek szét? Végül is akkor a te felfogásod szerint a ti szerelmetek se volt olyan erős, nem?


Nem szeretnék kint párt. Magyar feleséget szeretnék, ez fontos nekem. Csak akkor mennék ki, ha mindenképp muszáj, tehát nem hagynám itthon a párom, ha nem feltétlenül szükséges. Az úgy nyilván működne hogy ő is jön velem, de szerintem kicsi az esély, hogy olyan nőt találok, aki esetleg kiköltözne velem.

2012. febr. 13. 16:01
 8/8 Diavolino44 ***** válasza:

Hat sajonos en sem tudok jobb hirrel szolgalni! 5 eves kapcsolatom lett most vege. Kozosen jottunk ki, igaz en mentem utana mert o kapott egy allast angliaba. Most hogy volt lehetosege ujra otthon dolgozni persze menjek haza megint utana..

Tavkapcsolatnak meg mi ertelme van? Azert van a szerelemed hogy a mindennapokban tamogasson s viszont tamogasd ot!

2012. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!