Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek az en helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek az en helyembe? Hogy dontenetek?

Figyelt kérdés
sziasztok!26eves lany vagyok,masfel eve parkapcsolatban elek,nagyon szeretjuk egymast,de ugy erzem ez mar keves a boldogsaghoz es egy kozos jovohoz.az elejen minden csodaszep volt,mint a mesekben.de aztan tavaly majusban megvaltozott minden.parom egy csunya motorbalesetet szenvedett,12napig komaban volt.gyakran latogattam ot a 12napban.ebredese utan minden masodik heten utaztam 250kmt hogy vele lehessek,hogy fogjam a kezet.csak en tudom milyen nehez volt ez nekem.tavaly szeptemberbe hazakoltozott budapestrol.az elejen szep volt es orultunk is egymasnak,majd aztan kezdodtek a problemak.nem egyszer osszevesztunk es kibekultunk.duhkirohanasai vannak.hamar felidegesiti magat es olyankor tor zuz mindent ami az utjaba kerul,apro,jelentektelen dolgokon huzza fel magat.ebredese utan nem maradt maradando karosodasa,legalabbis nem vettek eszre ezeket a dolgokat az orvosok.probaltam vele beszelni hogy kerjunk orvozsi segitseget,bel is egyezett de aztan mintha elfelejtette volna,nem hozta tobbet szoba.felek tole,de tiszta szivbol szeretem es nem tudok ra haragudni mert tudom hogy nem az o hibaja.utanna olvastam,velemenyem szerint depresszioba szenved,sokszor visszasirja azt a 12napi komat.azon gondolkoztam hogy kilepek ebbol a kapcsolatbol,de tulsagosan is szeretem es feltem ot.csak en maradtam neki,a csaladja hatat forditott neki.rajtam kivul senkije sincs.amikor nyugodt akkor nagyon boldogok vagyunk.nem tudom mit tegyek.lepjek ki vagy maradjak velehogy segitsek neki.kockaztassam az eletemet es a kisfiam eletet aki nem tud donteni mert csak 5eves.ti mit tennetek?kerlek segitsetek!hajni
2012. febr. 26. 12:54
 1/4 anonim válasza:
elosszor is onzo dolog lenne reszedrol ha elhagynad ot,most van rad a legnagyobb szuksege,nem amikor komaban volt,ha egyutt atveszelitek ezeket a gondokat akkor beszelhetsz igazi szerelemrol.a duhkitorest meglehet oldani ha levezeti valmilyen sportal,ha meg depresszioban szenved akkor meg vidd te magad az orvoshoz.ennyit tudok hozza fuzni,
2012. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy pszichológust tudnék ajánlani aki tudna segíteni a párodnak felderíteni és feldolgozni a lelki problémáit amit a baleset miatt elszenvedett.

Próbáld rábeszélni, hogy menjen el veled egy pszichológushoz.

2012. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnálatból ne maradj vele....

mivel kockáztatnád az 5éves kisfiad életét????

2012. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kerdezo vagyok!tudom hogy onzo dolog lenne ha most azt mondanam hogy vege,ez valahogy meg se fordult a fejembe.segiteni szeretnek neki,de kegyetlenul eltaszit magatol,nem engedi hogy segitsek,nem tudom ot meggyozni.es ami a legrosszabb be se ismeri hogy o hibazott.es igen nem szeretnem kockaztatni a kisfiam eletet,mert volt ra alkalom amikor megutotte vagy megszoritotta a kezet.ezert irtam hogy nem szeretnem kockaztatni a fiam eletet.nem akarom ot elhagyni,o mondta hogy tunjek el az eletebol.hajni
2012. febr. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!