Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit régóta csodálok. Én 16- ő 25. Az apja temetkezési vállalkozó.

Szóval a fiú írt hogy bárcsak velem lenne bonyolult ügyben meg ilyenek...

hONNAN TUDJAM HOGY NEMCSAK ARRA kellek neki vagy más?

sEGÍTSETEK.


2011. dec. 27. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak arra kellesz neki :)Mit gondolsz 25 évesen miért nincsen még valami kapcsolata?Mert mindenkit csak húzogat :)
2011. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Több nője is volt már, nagyon félek. De azóta én is szeretek egy másik fiút... nem is tudom
2011. dec. 27. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha egy felnőtt 25 éves férfi, képes nőként tekinteni egy 16 éves lányra, akkor ott valami nincs rendben. Azt jelzi, hogy nem képes nőt szerezni magának, csak naív lányokat, akik mindet elhisznek neki. A saját érdekedben, ne kezdj vele, csak te sérülnél a kapcsolatban.

23/l

2011. dec. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ott a válasz: a másik fiú. Nem hiszem, hogy egy huszonöt évesnek többre kellenél, bocsesz.
2011. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mégis el kéne utasítanom ?
2011. dec. 27. 11:07
 6/7 Normálisvagy? ***** válasza:
Csak én figyeltem fel rá, hogy külön odaírtad, hogy az apja temetkezési vállalkozó? :D
2011. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Kit érdekel, hogy mi az apja foglalkozása? Lényegtelen.

2. Most egy üzenetből honnan tudjuk, hogy mi a szándékai?

3. Aki 25 évesen nőként tekint egy 16 éves kis lányra, azzal bajok vannak.

4. Nagy valószínűséggel csak meg akar dugni. És ha van egy kis esze, akkor ez sikerülni is fog neki.

2011. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!