Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek vele a helyembe? =D

Figyelt kérdés

Szoval az osztálytársamal (ex barátomal ...elég csunyán végzödött igy jo lesz boszut állni) fogadtunk valamiben és vesztet pedig nagyon biztos volt benne... A fogadás tárgya az volt hogy aki veszit az a másiknak egy fél napra (12 orára vasárnap milve akkor nincsenek itthon a szüleim) a rabszolgálya lesz és BÁRMIT meg kell tennie !

Mit tegyek vele ? Mivel alázhatnám meg ?:D hehe


2010. szept. 3. 15:11
1 2
 1/12 Mr. Idegen ***** válasza:
100%
mond neki hogy nyaljon ki
2010. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kossed ki ot es dobáld meg tányérokkal aztan vágd pofán lapáttal meg ijenek
2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Parancsold meg neki, hogy mondjon neked tollba. Így talán profitálhatsz majd később belőle (megszerezheted pl. az érettségit is).
2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
xDDDDDDDDDDD kérd meg hogy erőszakoljon szanaszét te hülye tinip*csa
2010. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Áhh sz.r ez az oldal alig 1 orája vagyok fent máris 4 köcsög belém kötöt...
2010. szept. 3. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a "4 köcsöggel" van probléma. Itt asszem te vagy a helikopter.
2010. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na már 5...
2010. szept. 3. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő se hülye annyira szerintem hogy megcsinálja ha valami megalázót kérsz, de ha netalán mégis:

-Tangabugyiban énekeljen úgy hogy WC kefét használ mikrofonnak, esetleg fel is veheted hogy később rémisztgethesd vele kiknek mutatod meg holnap. Aztán megint holnap, és így tovább... non stop szorongás:D Vagy rögtön meg is mutathatod nekünk az eredményt:)

-Leíratsz vele egy megalázó szöveget amit fel kell olvasnia. Perszehogy felveszed. Bónusz cink ha nem jól olvas.

-Ha nem ismeri a játékot, vitesd vele végig a scary maze-t. Persze hiteles felvezető szöveget kell hozzá kitalálnod, hogy ne fogjon gyanút...

2010. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az én excsajom úgy szakított hogy megcsalt és a másik pasi gec*jét kinyalatta magából velem.

szerinte így volt korrekt amiért rendes voltam vele végig.

ha meglátnám megölném!

ha te is ilyen undorító szemér gec* vagy akkor ezt ajánlom. örök emlék. azóta vagyok bizalmatlan mindenkivel. tönkretette az életem. sosem leszek a régi.

2010. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy tanítson meg HELYESEN ÍRNI.
2010. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!