Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi a legtaszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a legtaszítóbb, legkevésbé taszító egy fiúban?

Figyelt kérdés

Külsőre:

Ha pattanásos,

Ha kövér

Ha nincs jó illata/büdös a szája

ha gizda


Belsőre:

ha visszahúzódó

ha bunkó

ha nem tud normálisan/illendően viselkedni

ha állandóan panaszkodik


Kort is írjatok légyszi


2011. dec. 27. 00:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ha büdös és visszahúzódó


23/L

2011. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha büdös a szája és állandóan panaszkodik, de az jó ha kövér és bunkó 20L
2011. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért ez vicces, kedves előző, eszerint te többre becsülsz egy nagypofájú bunkót, aki ordítozik és böfög egy étteremben, mint egy visszahúzódó srácot?
2011. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bocsi elsőnek szólt.
2011. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, előttem egy nyámnyila fickó meg egy börtöntöltelék képe lebegett és a börtöntöltelék vonzóbbnak tűnt, de persze egyik sem kéne
2011. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Külsőre, ha páva azt utálom, a pattanások elmúlnak, büdösre ott a parfüm, a gizda még elmegy, de kövér ne legyen...

Belsőre, a visszahúzódón lehet segíteni, a bunkókat gyűlölöm, illemet lehet tanulni, és a panaszkodásra is van gyógymód :) Meg azt is utálom ha folyton okoskodik, és lenézi a nőket, meg ha feltünési viszketegsége van, attól is hányok.

15/L

2011. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szexuálisan a bukó a nyerőbb a visszahúzódó felett, emberileg persze nem
2011. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Külsőre: csak gizda ne legyen.. egy férfi legyen igényes,igy a többin tud segíteni...


Belsőre: mindegyik rossz. de a legvissataszítóbb egy férfiben,az,ha nem viselkedik férfiasan. én azt utálom...18/L

2011. dec. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Külsőre:

Ha nincs jó illata/büdös a szája

Ha kövér


Belsőre:

ha bunkó

ha nem tud normálisan/illendően viselkedni

ha állandóan panaszkodik


Igazából szeretem a vékony srácokat, de persze kinek mi jön be. A kövérség azért visszataszító, mert azt sejteti, hogy nincs az illetőnek akaratereje, sem kitartása. Az ápolatlanságot pedig a világ legeslegjobb pasijának sem nézném el, ezzel a világból ki lehet kergetni.

A visszahúzódó srácokkal is szimpatizálok. Ha bunkó és nem tud viselkedni, az majdnem olyan visszataszító, mintha ápolatlan lenne. Az állandó panaszkodást, picsogást pedig azért nem tűröm, mert nekem is sok problémám volt/van, és lány létemre csak nagyon-nagyon ritkán panaszkodom, azt is csak a legjobb barátnőmnek.

20/L

2011. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
csajok, én nem értem, mi bajotok a kövérekkel,vannak olyanok mint én, aki pl 90 kiló alá nem is mehetne, mert olyan a testfelépítése.vagy épp ezt örökölte.a pattanásos srácok (az mondjuk nem vagyok,serdülő koromban se volt), azok meg ha van,nincs nagyon mit tenni.+majd el múlik mindegyik.
2011. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!