Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor jon, amikor a legkevesbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor jon, amikor a legkevesbe szamitasz ra. Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Azert fogalmazodott meg bennem a kerdes, mert itt is sok helyen olvasok elkeseredett kerdeseket, mert nincs a kerdezonek parja, pedig nagyon szeretne. A valaszok kozott sok ilyen van, hogy ne foglalkozz vele, mert jonni fog, amikor jonnie kell, eppen akkor, amikor nem is szamitasz ra. Ez mennyire igaz? Tapasztalatok?
2011. szept. 25. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az én tapasztalatom:

amikor a kb. 50. randiról mentem haza (netes társkeresés alapján találkoztunk) és már majdnem bőgtem!!!!, hogy nincs egy normális férfi, az 51. randira már úgy mentem el, hogy nem is sminkeltem, felvettem egy melegítőt - mint aki boltba megy, nem is érdekelt - úgy mentem, "csak azért, hogy ne unatkozzam otthon alapon - szóval akivel akkor találkoztam, az most a vőlegényem.

2011. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaznak teljesen igaz. Viszont borzasztó nehéz nem várni rá, mindenki vár rá, csak maximum azt mondja, hogy nem. Esetleg ha már kikészítette a 100. nem megfelelő pasi is, akkor már sz.rik az egészbe, de amúgy normális, hogy mindenki vágyik rá.
2011. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, de nem csak erre, hanem mindenre.

Minden akkor jön össze, ha nem görcsölsz rajta.

Így tapasztaltam számtalanszor.

De, hogy miért van így, azt nem tudom.

2011. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim olyan, mint az első válszolónak. Szóval a válaszom is az, mint az övé. :)
2011. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben nagyon igaz. Egy nagyon fájdalmas szakítás után pár héttel nem várt módon belépett az életembe egy nagyobb szerelem, ami már 10 hónapja tart. :) Vele vagyok a legboldogabb eddig.


19L

2011. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is igaz, viszont nem lehet "direkt nem várni rá". Akkor ugyanúgy rá vagy görcsölve, csak épp arra, h ne várjál rá. Az az igazi, amikor magadban tényleg elengeded, és nem direkt, hanem mert már lemondtál róla. Én külföldön voltam egy évig és tudtam h nem akarok ott bepasizni így nem is foglalkoztam vele. Erre nem betoppant az életembe, és hiába nem akartam vele foglalkozni végül mégis belé szerettem, ennek fél éve. Engem lepett meg a legjobban
2011. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre a szitura szoktam azt mondani, hogy mindenkinek megvan a maga Jack Dawsonja (tudjátok, ki az), aki épp akkor toppan be az életedbe, mikor a legkevésbé se számítasz rá, amikor már semmi se érdekel, és el vagy keseredve.
2011. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bejöhet, de, ha nem teszel érte, akkor nem biztos, hogy csk úgy találsz valakit.

Tudom, unalmas, de nem egy pszichológia könyvet olvastam, amiben le van írva, hogy foglalkozni kell a dologgal, és akkor nagyobb esélye van, hogy találsz is valakit. Vannak véletlenek is, de nem érdemes csak arra alapozni.

2011. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utálok közhelyeket ismételgetni, de ez tényleg így igaz. Akárhányszor tudatosan vadásztam pasira, soha nem találtam a megfelelőt vagyis soha nem éreztem, hogy áááá igen, Ő az. Ha igazán, mélyen megérint egy pasi (eddig ilyen talán háromszor volt eddig, ebből az egyik életem szerelme volt) az eddig mindig teljesen véletlenszerű találkozás volt, ott azonnal éreztem, hogy ez a pasi nekem KELL. Azóta sem keresek görcsösen senkit, nem fogok kialkudni egy langyos kapcsolattal csak azért, hogy ne legyek egyedül. Aláírom, hogy érdemes nyitott szemmel járni, de a célirányos pasikeresésben nem hiszek.


25 N

2011. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!