Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy nővel szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nővel szakítani úgy hogy a legkevésbé fáljon a nőnek? Mit kell neki mondaniés hogyan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez tök nehéz kérdés, mert 1. ha kedves vagy és mondjuk azt mondod, hogy a te hibád, de ő tökéletes stb. akkor még utólag reménykedhet. 2. ha bunkó vagy, akkor szerintem adsz egy pofont az önbizalmának. Szerintem a legelőnyösebb, ha szépen elmondod neki, hogy neked ez már nem jó és nem akarsz tőle se többet se mást...nem ő kell neked. És utána ha sírós fajta akkor hagyd, hogy kisírja magát a válladon, ha meg veszekedős vagy elfutós akkor meg hagyjad...Azt viszont semmiképp ne engedd, hogy megcsókoljon...pláne ne feküdj le vele...A szakítás után pedig ne keresd, csak amennyire muszáj és ha ő keres akkor is legyél udvarias, de távolságtartó.


Amúgy a nők rettentő szeszélyesek, szóval kb. bármit csinálhatsz akkor sem fogsz ebből jól kijönni :)


20/L


M

2009. okt. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél őszinte, és ne hitegesd.:)
2009. okt. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,h mióta vagytok együtt és mik történtek már...sztem mond meg neki,h mit érzel iránta-vagyis nem érzed,h ebből komolyabb is lehetne és jobb,könnyebb így az elején tisztázni,nem akarod megbántani és kétségek között hagyni,zárjátok le a dolgot!
2009. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát semmiképp se állj azzal elő h. akkor mostantól legyünk barátok, ne sms-ben, ne msn-en, ne e-mailben. személyesen mond el neki h. mi nem volt jó már. és ha olyan akkor túl fogja magát tenni... de ez már attól is függ h. mióta vagytok együtt...=P
2009. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha az fáj neki a lgekevésvé ha gonosz vagy és megbántod.
2009. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sztem az igazat mondd el neki,nem kell ilyen sablon szövegeket használni...

L

2009. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a legfontosabb, hogy legyél őszinte és mond meg az igazat. lehet, hogy akkor ez fáj neki, de visszagondolva később így fogja a legkevésbé bántani. legyél vele normális, semmiképp se kioktató. és ne nyomd le neki az összes sablont, h a te hibád és nem az övé, ő nagyon szép/kedves/okos lány, nem is tudod mi van veled stb. nekem eddig az fájt a legjobban, mikor így szakítottak velem, mert semmit se tudtam meg a szakítás valódi okáról...
2009. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Korrektül ülj le vele,szemtől szembe, és ne a sablonokat mond.Ha valamit számított neked az a kapcsolat, nem msnen meg telefonon teszed ezt vele. Így talán még barátok is maradhattok, ha amugy mint barát, fontos neked.
2009. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérem, nyomja le a mobiltelefonja KAPCSOLAT BONTÁSA gombot, és adja el a mobil készülékét a további kínos kérdések elkerülése végett!
2009. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!