Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek mi a legtaszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a legtaszítóbb, legkevésbé taszító egy fiúban?

Figyelt kérdés

Külsőre:

Ha pattanásos,

Ha kövér

Ha nincs jó illata/büdös a szája

ha gizda


Belsőre:

ha visszahúzódó

ha bunkó

ha nem tud normálisan/illendően viselkedni

ha állandóan panaszkodik


Kort is írjatok légyszi


2011. dec. 27. 00:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
+ a viszahúzódó srácok,nem ártanak senkinek,nem?
2011. dec. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Legkevésbé taszít külsőre ha gizda. Nekem bejönnek a gizda fiúk bár én girnyóknak hívom őket. Egy két pattanás nem gáz de ha nagyon pattanásos az eltorzítja a felettébb fontos arcot. A kövérség és a bűz kifejezetten taszít, higiéniátlanság és ápolatlanság érzetet kelt.


Belsőre a legkevésbé visszataszító ha visszahúzódó mert az megfelelő társasággal kezelhető. Visszataszító ha folyamatosan bunkózik és nem tud illően viselkedni. Na meg egy fiú azért ne viselkedjen úgy mint egy hisztis hercegnő

2011. dec. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

külső: első három. belső: bunkó, nem tud viselkedni,esetleg beképzelt és öntelt...

15/l

2011. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Külsőre: a pattanásossal nincs bajom,a többi ne legyen.

Belsőre: visszahúzódón lehet segíteni,meg az Illendő viselkedésre is meg lehet tanítani,de a többi ne legyen :D 13/L

2011. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha valaki a magasságához képest túlsúlyos az undorító, a pattanásokat lehet kezelni, ha gizda az is undorító. Ha visszahúzódó az nem baj majd megemberesedik, ha bunkó akkor hagyjuk is ha nem tud viselkedni akkor is kilőve, a panaszkodást meg senki sem tűri.
2011. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

A legtaszítóbb külsőre az nálam maximálisan az ha büdös, belsőre pedig az a legrosszabb ha nem tud normálisan viselkedni.


Én személy szerint szeretem a mackós srácokat, meg az olyanokat akik "nagyobbak" nálam (56kg-168cm).

A visszahúzódóval meg szerintem csak annyi gond van hogy a mai világban ők már teljesen halottak ha szembekerülnek egy nővel.


18 éves.

2011. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nekem nagyon fontosak az illatok, szóval ne legyen büdös!Belső pedig a bunkó pasikat nagyon nem szeretem!
2011. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
szóval uraim a tanulság: "ne legyél büdös! :D"
2012. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Külsőre:

- ha ápolatlan, nem ad magára

- ha pattanásos

- ha rosszak a fogai, kellemetlen a lehelete

- ha borotválja a lábát

- ha szedi a szemöldökét

- ha hosszúak a körmei

- ha a zoknit felhúzza a térdéig...ráadásul rövid nadrágban nyáron (már találkoztam ilyennel...falra mászok tőle)


Belsőre:

- ha egyszerűen buta (nem úgy viselkedik mint egy felnőtt, normális férfi)

- ha már túlzottan gyerekes

- ha udvariatlan

- ha bunkó, nagyképű és büszke

- ha öntelt

- ha lenézi a másik embert

- ha lusta


24 vagyok

2012. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha büdös, és nem tud illendően viselkedni. :) 16/L
2012. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!