Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a párommal. Minden szép és jó köztünk, csak az nem, hogy iszik. Péntek este elkezdi, és vasárnap este tér észhez. Most jelenleg is a kocsmába van, tegnap este "csak" 2 sört ivott, ma reggel meg már azzal kezdte és azóta folyamatosan...gondolom én, mert reggel óta nem jelentkezett, és amikor meg felhívom akkor is csak azt az idióta hangját hallom, amit épp kitud ejteni a száján. Azt mondja, hogy ez neki stressz levezetés. Kicsit csajozós is.....

És nem tudom, hogy mit csináljak ilyenkor pl amikor felhív, mert felfog még ma este mert ugy volt, hogy ma együtt leszünk, de én így nem akarok, mint ahogy sokszor előfordult már. Amikor józan akkor teljesen más, van hogy 2-3 hónapig is kibirja hogy nincs berúgva, de amikor elkezdi akkor nem tud leállni, és fogalmam sincs hogy mit csinálhat, merre lehet és teljesen felőrli az idegeimet. Elhagyni nincs erőm, mert szeretem. Ő tudott talpra állítani, és rengeteget köszönhetek neki, de ha én nem bántom, akkor ő miért???


2011. nov. 26. 19:18
 1/7 anonim válasza:
100%
Talán közöld vele normális hangnemben de határozottan, hogy elég az ivásból ki a fontosabb te vagy a pia. Ha a pia a fontosabb akkor had menjen útjára. Stresszt másként is le lehet vezetni pl sport, kellemesebb megoldás a sűrű sex.
2011. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en szakitanek vele, ha nagyon szeret akkor megvaltozik erted es keresni fog!nem tudok jobbat!minel többet mondod neki annal jobban fogja csinalni :/
2011. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, ki kell engedni a gőzt néha ( 1x egy héten:D)
2011. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Elmo09 válasza:
Szerintem ne szakits vele hanem uralkodj rajta,az nem azt jelenti hogy a kutyád csak vigyázol rá . Vagy mennyél vele te is inni.
2011. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Dehogy megyek vele inni....

Tehetetlen vagyok, most is egyedül vagyok itthon és reggel óta nem jelentkezett, kegyetlen érzés.

2011. nov. 26. 20:42
 6/7 Elmo09 válasza:
Megértelek..ez szomorú ...
2011. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lementem oda ahol volt, és mondtam meg mondtam a magamét és mikor megfordultam, hogy na akkor jó én megyek haza akkor azt vágta a fejemhez h még mindig nem dolgozta fel a múlt sebeit, mert 7 évig volt barátnője aki ugyanugy az ivászata miatt dobta ki. olyan nyomorultul érzem magam, hogy ezt mondta. Akkor minek is van velem ha nem szeret? Jézusom teljes káosz.
2011. nov. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!