Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy valaki prosti lehet normális párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, most kit nevezünk annak, manapság elég tág fogalom. Aki az utca szélén áll, már ránézésre sem a tudás süt le róla, nekik van futtatójuk, birtokolják őket, felfoghatjuk kapcsolatszinten is, nekik megfelel ez, az ő érzelmi és intelligencia igényeiket kielégíti. Na ők, biztosan nem vágynak rá, egyébként esélyük sem lenne rá talán. A másik véglet meg a luxuslányok, ezt csinálják, mégis mindig van valakijük. Egyébként sokszor hallani, hogy normálisnak tartott kapcsolatban is sok idő után derül ki, mivel is foglalkozik a hölgy. Mégis mindkét élethelyzetben jól játssza a szerepét. Ha meg már itt tartunk, egy szerető is prosti,abból meg itt is van bőven, ezért is furcsa, hogy itt mindenki szilárd véleménnyel van egy számára ismeretlen világ ellen. De jó hallani, hogy ennyi normális kapcsolat van, vagy legalábbis azt hisszük.
2012. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kezet fogok azzal a pasival aki egy prostival képes kapcsolatba lennék hónapokon, éveken keresztül ...


Undorítónak tartom az egészet.

Aki nap mint nap több f*szt fog mint kilincset annak minek normális kapcsolat ???

2012. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak. Lehet, hogy hihetetlen, de nagyon sok lány és nő simán megcsinálja ezt. Vannak köztük családanyák és főiskolás, egyetemista lányok is.Én több prostinál is voltam már (mentségem, hogy már évek óta nincs senkim) és nemcsak szexeltünk, hanem beszélgettünk is. Sokan közülük nemcsak szexelnek, hanem afféle pszichológusként is funkcionálnak, akikkel meg lehet beszélni olyan gondolatokat, titkokat is, amiket mással nem lehet.(a régi bordélyházakban is nagyon sok titok derült ki, köztük államtitkok is)

Cserébe ők is szoktak beszélni saját magukról, elvégre nekik is jólesik egy kicsit könnyíteni magukon. Én beszéltem olyannal, akinek már öt éve stabil kapcsolata van. a másiknak férje és két gyereke. Ez utóbbi nő a hirtelen jött anyagi nehézségek miatt vállalta el.

Az egyébként egy tévhit, hogy feltétlenül verés, kizsákmányolás és hasonló mindegyikük élete. Természetesen benne van a pakliban, de sokuk remekül ellavírozik kiégés és mély lelki sebek nélkül. A kuncsaftok között sok családapa van, akik egy kis változatosságra vágynak és/vagy a feleségük az évek alatt egy elhízott, kiégett bálna lett, akivel nem nagy élvezet már a szex.

A másik részük olyan fiatal férfi, aki nem tud csajozni, nincsenek sikerélményei, de a szex öröméről nem akar lemondani. (Ez utóbbi lennék én is.)

Vannak persze perverz alakok is, de sokkal kevesebben, mint azt itt a legtöbben gondolnák.A legtöbb ügyfelükkel inkább afféle jól működő üzleti kapcsolatban vannak és a törzsvendégekkel kifejezetten baráti jellegű a viszonyuk.

2012. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem az útszélli prostira gondoltam a kérdésben hanem a luxus örömlányokra akik pénzt is keresnek
2012. febr. 26. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!