Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret engem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret engem egy lány sem viszont? 22/F

Figyelt kérdés
:(
2012. febr. 23. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Én szeretlek, pedig nem vagy lány!!!

Mégis most azt gondolod, hogy mekkora egy homár vagyok:'((

2012. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
sok a ribancoid mostanság.
2012. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Neked csak a nők szeretete kell...

miből gondolod, hogy én nem tudom megadni neked vagy egy haverod vagy egy barátod??

Csak mert nem olyan finomak a vonásaim? Nem olyan jó a testem?

2012. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak Ő kell, az az egy lány, akivel öröm minden együtt tölt perc, akinek forró csókjai szomjas a szám, akinek... :(
2012. febr. 23. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem költözz délre.
2012. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 lila nyuszi ***** válasza:
Mintha csak én kérdezném, persze fiúval. :D
2012. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozzatok:) Egy próbát megér!
2012. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hajdú-bihar?
2012. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 23:02 na meg is van a társad, csak kedves kérdező nehogy elsírd magad beszélgetés közben,légy egy kissé férfiasabb,és első nap hanyagold ezt a "forró csókjai szomjas a szám" dumát.
2012. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nehéz válaszolni úgy,hogy nem irsz magadrol egy mondatot sem.Ha irnál valamit arra legalább tudnánk tanácsot mondani.Ha olyan fiú vagy mint a többi,akik mástól tanulják egy a csajozó szöveget az sem jó,mert már unalmas egy csajnak.A csajoknak mindig is könnyebb dolguk volt a párkapcsoalt szerzésben,mint a fiúknak,mert ők csak azt várják,hogy oda menjenek hozzájuk plusz rá is segitenek pl:egy discoban vagy házibuliban.Úgy táncolnak,hogy észrevedd és feléd fordulnak.Nekem is már volt ilyen problémám,majd alakul.Azt tudom csak tanácsolni legyél normális,vicces ez nagyon muzsály,hogy megtudd öket nevetetni !!!A csajok ezt szeretik és ne legyél visszahúzószkodó.Legyél bevállalós és kicsit vagány.Gondolj arra,hogy nem érhet kudarc,mert nincs veszteni valód !Jah és romantika ez is fontos és kedveskedés.Ha találkozol egy csajjal és van barátja !!! akkor csak baráti alapon beszélgessél vele,ne dicsérgesd,mert a végén úgy jön le,hogy udvarolsz neki xD Ha nincs barátja,akkor mondhatod neki:"jól nézel ki... nagyon jól áll ez a ruha.csinos vagy :P és kacsingassál nálam nagyon bejött.Remélem tudtam segiteni ha kérdésed van irjál privibe,ha szókség van rá :)
2012. febr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!