Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy ha a lány nem akar járni de attól még viszont találkozni szeretne?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert a töketlenkedésed ellenére is lát még benned egy halvány esélyt,hogy végre össze szeded magad és elkezdesz férfiként viselkedni.
2012. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát jó lenne ha igy lenne....
2012. febr. 3. 22:43
 3/11 A kérdező kommentje:
és egyébként jól ráéreztél mert sajna tényleg töketéenkedtem
2012. febr. 3. 22:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán szeretne jobban megismerni. Talán nem akar nagyon megbántani. Talán még magában is bizonytalan. Talán épp nemrég esett át valami nagy csalódáson, és még várni szeretne. Talán...
2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagy átlagban úgy van ez hogy külsőre nem ütöd meg a mércéjét,de olyan belső értékeid vannak hogy barátkozni akar veled.Mivel neked tetszik ezért Te figyelmes,megértő,kedves vagy vele és ez tetszik neki de maximum barátok lehettek.

Gondolom hogy ő így gondolkodik.

2012. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt kell mondjam olyan dolgokat írtok amelyekre én is gondolhattam volna és a 3.kommentben is van valami mert igy visszagondolva jokat beszélgettünk(itt arra gondoltam amit a belső értékekről irt)
2012. febr. 3. 22:50
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert te vagy a tartalék, amit valószínűleg sohasem fog felhasználni. :(
2012. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Talonba tett téged. (Lásd. Így jártam anyátokkal sorozat)
2012. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Az hogy a pincsi kutyája, a mankója, a lelki szemetese vagy. Néha ha kell elővesz, mint egy zsebkendőt és kifújja beléd az orrát. Szexelni persze soha nem fog neked, és ha megun mint mankót, eldob, keres másik balekot.


A nőknek mindig legalább 3 férfi kell. Aki dugja, aki eltartja, és aki a lelki mankója.

2012. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátkozni akar. Lehet, hogy nem biztos magában. Lehet, hogy húzza az agyad. Lehet, hogy fél egy csalódástól. Lehet, hogy nem tud dönteni(te vagy egy másik és mindkettőtöknek ezt mondja). Sok minden lehet, ennyiből nem lehet megmondani.
2012. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!