Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8-adikos lettem (14éves/fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makiverem97 kérdése:

8-adikos lettem (14éves/fiú) 8adikban feltünt h az osztályomnak a fele csajozik vagy pasizik nekem is van lány aki tetszik és van mikor együt buszozunk én szeretnék vele járni csak nem tom hogy kezdjem el nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél vele járni..akkor járjatok el pékségbe, vagy boltba! 14 évesen ennyi pont elég lesz...
2011. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kocce a válszt ez jo ötlet meg is probálom
2011. dec. 10. 12:21
 3/4 anonim válasza:

14 évesen még nem muszáj randizgatni, meg járni. Ne a többiek miatt kezdj bele, mert ha nem vagy rá még lelkileg felkészülve akkor rossz emlékeid lesznek. Nem kell elkapkodni. De amúgy ha azt akarod hogy teccél neki akkor, beszélgess vele, mosolyogj rá és légy kedves. Esetleg hívd el nyáron vagy suli után fagyizni (de csak tavasszal vagy ősszel mert ilyenkor télen, nem hiszem hogy elmenne veled)

Esetleg kísérd ki a buszmegállóba/ vagy haza. Vidd a táskáját, ha látod, hogy nehezen bírja. Segíts neki, hidd el így majd felfigyel rád.

És sok sikert. :)

2011. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi tina
2011. dec. 12. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!