Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz szerelem vagy hazugság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelem vagy hazugság?

Figyelt kérdés
Fiúk ti hazudnátok egy lány szemébe olyanokat, hogy vele akarjátok leélni az életeteket, szerelmesek vagytok belé, vele tervezed az elkövetkező éveket...?
2012. febr. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen hazugság. Idővel megváltozhat a vélemény mit tudom én megváltozik a lány vagy tényleg megismerjük. Vagy csak a fellángolás miatt tényleg azt hisszük,hogy tényleg így van és így marad amíg a láng el nem múlik.
2012. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első mond valamit.


Nem hazudnék soha. Ha ezt így kimondom, így is gondolom. Akkor, abban a pillanatban.

Ha ez később valamiért megváltozik azt nem azt jelenti, hogy korábban hazudtam, hanem azt, hogy a dolgok változnak.

De nem kell mindenben a hátsó szándékot lesni, ha ezt mondta a srác, valószinűleg így is gondolta, csak te tudhatod, hogy igazat mondott-e és tényleg szeret.



21F

2012. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
NANÁ!!! Persze hogy! Egy jó kis szexért BÁRMIT!
2012. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én, mint lány. Tartok attól, hogy bár a barátom most ezt állítja, hamar meggondolja magát. Kiszámíthatatlan a jövő. De kétlem, hogy hazugság lenne.
2012. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!