Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vs Hazugság! Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vs Hazugság! Ez a kettő megfér egymás mellett?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Határozottan nem!!!!


Nekem az őszinteség nagyon sokat jelent, kb annyit, mint a BIZALOM, vagy a SZERELEM. Ha két ember szereti egymást, elmond a másiknak mindent, és nem attól fél pl, hogy " jaj, egy kis balhé lesz, ha elmondom" vagy "hú, nincs kedvem elmondani, még a végén szakít velem". Csak ezerszer rosszabb később megtudni mástól, vagy bulifotókból, mint ha a másik fél őszintén megosztaná a párjával. Ez az Én véleményem.


A.

2008. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát...csúnya dolog hazudni a szerelmünknek,az biztos.Viszont emberek vagyunk,tökéletlenek és ebből kifolyólag követünk el hibákat,amiket vagy elsimítunk,vagy helyrehozzuk.Vagy együtt a kettőt.Nekem van egy példám,méghozzá a saját hülyeségem.Nagy hibát követtem el amit bizony nem mondtam el a barátomnak (nagyon szeretem Őt)pont azért mert féltem/félek a következményektől.Mai napig megvetem magam-e miatt,és iszonyú,ha arra gondolok ami törént.De amint már mondtam nagyon szeretem,nem tudnám elviselni,ha emiatt vége lenne.Csak imádkozok, hogy SOHA ne derüljön ki, akkor sem ha már külön utakon járnánk.Azt akarom,hogy ugy emlékezzen vissza rám,hogy soha nem vétettem nagy hibát.Mégha én tudom is magamról,hogy undorító amit tettem.Szóval a válaszom:megfér egymás melett de rossz együtt élni a tudattal...

20/L

2009. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elöző vagyok,és még annyit hogy 4 éve vagyunk együtt.
2009. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!