Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevetétek már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetétek már, hogy a barátnőtök csak akkor mondja, hogy szeret, miután ti mondtátok neki és akkor süti el az "Én is! " közhelyt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül... nálunk pl. én vagyok a lány, ő mondta ki először, hogy szeret, én először nem mondtam rá semmit, mert még nem voltam biztos magamban, rá kb. 1 hétre mondtam neki, direkt úgy, h "szeretlek", mindenféle én is nélkül. Amúgy a lányok/nők általában megvárják, míg a férfi mondja, mert mindenütt mindig azt szajkózzák, hogy a pasikat ne rohanjuk le ilyenekkel, meg ezzel csak elijesztjük őket, stb.
2012. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3x olvastam el, de még mindíg nemértem. Leírhatnád kicsit érthetőbben a kérdésed...
2012. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, nálunk a barátnőm is mondja mondja spontán helyzetekben.
2012. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17:29: Érdekes, ezt én pont fordítva hallottam. Hogy a csajoknak nem szabad hamar mondani mert elszaladnak O.o

Ebből komoly paradoxon lesz :D:D

2012. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

17:29: És még bizonyíték is érkezett az ellenkezőjére :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közhely hát! akárki akármit mond, azért reagálunk az ilyen helyzetre hogy a másikat meg ne bántsuk, lehet hogy ha nem mondanánk el 10x a szeretleket, a nőnek eszébe sem jutna 10x reagálni rá! Ha a nő mondja el sokszor a férfi nem fog úgy reagálni rá hogy utánozza a nő szövegét, talán rávág egy "én is" -t.
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a marha, aki a szeretlekre azt mondja, hogy én is? Mélyen a másik szemébe kell nézni, majd meg kell csókolni, úgy hogy ÉREZZE, hogy szeretem.
2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deathnote válasza:
ezzz nem igazzz >:P..forditvaa is lehet:w
2012. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!