Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? ( A többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? ( A többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban akibe már 2 éve szerelmes vagyok, ezt 1,5 éve el is mondtam neki, de elküldött, mert azelőtt jött össze egy nála 8(!) évvel idősebb pasival ( pedig nem az a kurv@ típus)... Kb 1-2 hónapja viszont azt vettem észre , hogy a lány figyel a szeme sarkábol, meg keresi a tekintetemet szünetekben...Most ez akkor mit jelent? Ő is szerelmes belém vagy csak tetszek neki? ÉS nem tudom mit csináljak, mert nem akarok előtte megint beégni, meg én már elmondtam neki egyszer most neki kéne valamit lépnie, de ugyanakkor meg félek, hogy addig várok, hogy lemaradok róla...:S Sajnos Randira nem hívhatom el, mert van barátja...úgy hogy nem tudom...:S

Kérlek segítsetek, és csak normális válaszokat!



2012. febr. 23. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Lupoid hepatitis gyanúja miatt tessék felkeresni a kezelőorvost!
2012. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te is tetszel neki. És talán azon agyal, hogy vajon te még akarod-e őt, mivel már régen volt, mikor szerelmet vallottál neki. Ne rohand le újra, csak legyél vele sokat, hallgasd meg a problémáit, stb, és akkor majd észreveszed, hogy akar-e tőled valamit. De ne akard egyértelműen lenyúlni őt a pasitól, mert azzal csak negatív hatást érsz el.
2012. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsö.Te valami netes orvos vagy?:-)
2012. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz 2. válaszoló!
2012. febr. 23. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1,5 éve pasija van, aki ráadásul 8 évvel idősebb, akkor nem hinném h miattad fogja dobni.

Ha nem menne neki a pasival,már otthagyta volna eddig. Ha ilyen időssel jött össze, nem hinném h utána összejönne egy korabelivel.

Sztem csak bebeszéled magadnak ezeket a "jeleket". Ha már akkor bejöttél volna neki amikor odamentél hozzá, akkor nem lenne máig is azzal a pasival.

A 2 évnyi szerelem mondatja Veled azt h biztos beléd van zúgva mert szemez Veled.

Persze ettől függetlenül még lehet h Neked van igazad, de nem adnék rá sok esélyt. Ahogy az előttem lévő is írta, legyél inkább először csak jó barátja, hallgasd meg ha baja van, ha segítséget kér vmiben akkor próbálj meg tanácsokat adni neki. Ha tényleg tetszel neki, akkor előbb utóbb így úgyis kiderül. De a lerohanásnak sajnos tényleg nincs értelme, főleg így h kapcsolatban van.

2012. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de amúgy a pasival nem olyan "erős " a kapcsolata szerintem mert a pasi másik városban él, ráadásul 25 éves még a csaj 17...2 hetente szoktak találkozni.... de ettől függetlenül lehet igazdd, van és csak én mesélem be magamnak:S
2012. febr. 23. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!