Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Meggondolta magat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Meggondolta magat?

Figyelt kérdés
2.5 fel hete osszejottem egy sraccal akinek mar regota tetszettem es o is nekem csak egyikonk sem kezdemenyezett de vegre o megtette az elso lepest. Azota voltunk egyutt ketszer meg munkahelyen meglatogattam. de ugy erzem h valtozott vmi... h besurusiti a heti meg hetvegi programjait es ram szinte nem is maard ideje... eleg gatlasos srac es en sem vagyok a kezdemneyzos fajta. mar egyszer szova tettem neki h en nem vagyok olyan lany es o mondta h tudja... de meg sem hivott el randira mar egy hete. Miert? Ha tetszik egy fiunak egy lany es meg is mondja a lanynak meg meg is teszi az elso lepest akkor miert nem hiv el ujabb randira? Meggondolta magat? Ha felhivom telefonon, h batoritsam akkor a hangjan hallom h orul de ha nem keresem akkor nem keres. Most mit csinaljak? mert ez engem igy orol, hisz igy nekem baromi kellemetlen mert olyan mintha en loholnek utana. De igy h nem tudom h mi van meg felorol idegileg es neha azon gondolkodom jobb lenne ha nem ismernem mert nem lenne bennem ez a felelem. De nem szeretnek megfutamodni es feladni mert szeretem ezt a sracot csak en igy teljesen feorlodom. en nem tudom hogyan tudnam a tudomasara hozni nekem szuksegem van h torodjon egy picinyket tobbet velem. h tudnam jobban batoritani? most hivjam fel minden nap? az nem cikis?
2008. ápr. 9. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne ne! Nehogy mar te hivogatnad allandoan! Orvendj h meg az elejen vagy! en is epp szakitanak akarok, mert nalam is ez volt,h mindig csak en keressem, mindig en jarjak utana, es meguntam!! Neha kedves volt o is, de a kapcsolatomnak 90%at en harcoltam h jo legyen.Csakhogy mi mar egy eve jarunk...Fiatalok vagyunk, nem ronthatjuk igy el az eletunket valakiert aki nem erdemli meg.Ez egy zarkozott embertipus, aki ugyse fogja elmondani az erzelmeit,es meg raadasul lehet h szereti h fusson utana egy lany.Szerintem keress olyant aki rendes, es torodik veled.Ne massz ebbe bele, mert ha melyulnek az erzelmek te fogod a legjobban megbanni!! En mar csak tudom.
2008. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. en mar most kezdek belefaradni h en adjak mindent a szajaba. es mama a legujabb h kifogasokkal jon fel. en mar annyiszor megegettem a kezem h remeket latok ha nem is kene azt latnom de vmi nem stimmel nala... en amugy sem szeretek egy fiu utan futni. nekem annyira kellemetlen... ami a legnagyobb vicc h en nem is kerestem kapcsolatot mikor megismertem, aztan o nyomult o kinalta fel magat um. talcan emailen keresztul h nekem kene egy fiu, meg h o milyen rendes pasas, meg h milyen klassz csaj vagyok es akkor belerangat es utana meg en esek pofara. De igaz most jobb lezarni es kibogni magam egy jot es tovabb menni mint nyuglodni ami sosem fog megvaltozni... Holnap elmegyek hozza azt beszelek vele. csak az a baj h akkor mindig olyan kuka vagyok...
2008. ápr. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!