Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal azt terveztük...

A párommal azt terveztük régen hogy mikor szülni fog én is ott leszek de mostmár nem akarja mit csináljak? Mert én nagyon szeretnék ott lenni mikor megszüli a elsőszülött gyermekünket mi lehet az oka hogy mostmár így meggondolta magát?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 01:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azt hiszi, hogy majd így "kevésbé lesz nőies", ha látod őt véresen, izzadtan, magából kikelve, esetleg sírva, üvöltve a fájdalomtól. Pedig kevés nőiesebb dolog van, mint gyereket szülni.
2010. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Tartsd tiszteletben a kérését, ne erőszakoskodj. Ha nem akarja akkor nem akarja.. Ő fog szenvedni a gyerek világrahozatalával, ez az ő dolga.
2010. jún. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

Én is attól félnék, hogy onnan kezdve nem tudna a párom úgy nézni a testemre, hogy ne a szülés jutna eszébe az összes trutyival együtt...

És ez nem alaptalan félelem.

A múltkor írt egy srác, menzesz alatt szexeltek és azóta ha a szexre gondol, mindig az a látvány jut eszébe és az undor. Szerintem annyi a szexuális életüknek és a kapcsolatuknak.

2010. jún. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt a helyzet hogy én nem akartam hogy bejöjjön a párom nem is beszéltünk a témáról....aztán amikor mentünk szülésznőt választani,akkor mondta hogy ő nagyon szeretne bennt lenni csak nem merte mondani mert tudta hogy én nem igazán szeretném...eléggé kiakadtam...de nem akartam megbántani tiszteletben tartottam hogy nem csak az enyém a gyerek és ha akar szíve joga bennt lenni...aztán ahogy telt.telik az idő egyre jobban örülök hogy benn lesz már el sem tudom képzelni hogy ne így legyen...ugy hogy várj még lehet meggondolja magát csak ne eröltesd...drukkolok...35 hetes:)
2010. jún. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bent volt a párom. Megkért szépen, hogy ne pont abból zárjam ki, amikor világra jön a kettőnek gyermeke. Azt mondta, ha együtt csináltuk, együtt vártunk rá 9 hónapot, együtt izgultunk minden ultrahangon, akkor miért pont a legcsodálatosabb részéből zárnám ki? Igaza volt, szégyelltem magam. Bejött, csodás volt, nagyon jó, hogy ott volt, és a szex remek azóta is.
2010. jún. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A férjem bennt volt velem is az elsö perctöl az utolsóig.38 órát kinlódtam.Nem is tudom mit csináltam volna nélküle.Ö vágta el a köldökzsinórt.Pedig azt mondta ö nem fogja... :)


A 2.babánál egyedül voltam,mert ö miután engem bevittek éjjl3 kor vitte haza a lányomat.(2 éves volt)


Semi gondunk a szexel....

sokan egyedül akarják csinálni....Nekem eszem ágába sem volt.

Szerintem még ö is meggondolja magát.Pláne ha tudja,hogy egyedül kellene lennie több órán keresztül......

Ezeket a válaszokat mutasd meg neki is!!!


Mennyi idös terhes??Lehet,hogy csak ideges,mami teljesen normális.

Tiszteletben kell tartani az ö akaratát.

2010. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hogy mi lehet az oka, hogy meggondolta magát, azt nem tudom.A legegyszerűbb, ha egyenesen őt kérdezed meg.Lehet, hogy valami eszébe jutott a szüléssel kapcsolatban, vagy valaki tele beszélte a fejét.A barátnők nagyon tudják befolyásolni az embert.De az jó jel, hogy régebben így terveztétek, hogy bennt leszel.Beszélgess vele erről, hogy mi változott meg.Nálunk apás szülés lesz.Mindketten akarjuk, és természetes dolog, hogy együtt csináljuk végig.De meg fogom vele beszélni előtte, hogy bármikor kimehet, bármilyen okkal.Ha éhes, ha nincs jól stb. menjen is csak ki.Nálunk is első baba, de én mindig úgy képzeltem el, hogy ha nem a lábam között áll, és direktbe nézi, akkor miért menne el a kedve a szextől a későbbiekben?Nem kell az apának konkrétan a vért, a magzatvizet, a meztelen valóságot látnia.Az én férjem álljon csak a fejemnél, fogja a kezemet, törölje le a homlokom, bátorítson, adjon puszit.A többi azon múlik ( köldökzsinór stb), hogy mihez van kedve.Én semmit nem fogok erőltetni.Egyébként ő nem az az ijedős fajta, és nagyon jól tudja, hogy lesznek olyan pillanatok a szülésnél, amikor önkívületben leszek, és azt se fogom tudni, mit csinálok.Hozzátartozik.Nekem biztonságérzetet ad, hogy számíthatok rá.Az is elég, ha csak látom.
2010. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Gyere be velem:)! nálunk meg apácska nem akar bent lenni:(!


hány hetes a párod? Lehet majd még meggondolja magát, lehet pont a szülőszobán, fog majd keresni hogy hol vagy?! NE keseredj el, ülj le vele beszélgetni hogy miért változtatta meg a véleményét...?!

24 hetes pocis

2010. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
a párom 9. hónapos terhes és most vasárnapra írták ki. de az is lehet hogy meg gondolja magát a párom én nem piszkálom majd ő el dönti. Köszi a tippeket. (én lennék a világ legboldogabb embere ha vasárnap meg lenne. az télleg szép névnapi ajándék lenne.
2010. jún. 23. 11:26
 10/24 anonim ***** válasza:

még meggondolhatja!:) én sem akartam eleinte, hogy benn legyek mikor szülök, de aztán rájöttem, hogy egyedül kell lennem idegenekkel ilyen kiszolgáltatott helyzetben, bepánikoltam, így megbeszéltük, hogy mégis bejön.

22/L 28 hetes

2010. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!