Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy folyton unatkozom nem sok mindent tudok csinálni ugyanis munkám nincs ezért nem tudok elmászkálni helyekre(pedig nagyon szeretnél logni haverokkal stb)

Próbáltam munkát keresni de sehol nem kell!

és sokat vagyok barátnömmel akit eléggé nyírok olyan értelembe ,hogy látom már idegesiti a kattogásaim mert tele vok energiával és nem tudok mit kezdeni vele nem tudom mit csinálhatnék nem akarok ilyen idegesítő lenni de csak munka tudna segíteni ,hogy lefáradjak meg tudjak mit csinálni és hogy pénzem is legyen!


2012. febr. 22. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

keress tovább...

milyen szakterületen tudnál elhelyezkedni?

nemind1

2012. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Költözz Finnországba - van, akinek bejön. :)
2012. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!