Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ki vagyok borulva, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok borulva, mi lenne helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, minden jó köztünk, kivéve, hogy kicsit beleszürkültünk a hétköznapokba. Az én legjobb barátnőm, az ő legjobb barátjával jött össze és van együtt 2 éve. Sokat járunk el négyesbe, plusz én a barátnőm párjával dolgozok együtt, így is ismerkedtek meg. Mindig tök jó haverok voltunk a sráccal, még mielőtt összejöttek is. 2 hete kb volt egy céges buli, ahova csak egyedül mentünk és sikerült kicsit felönteni a garatra. Elkezdtünk arról beszélni, hogy kicsit unalmasak lettek a hétköznapok, meg ilyen témákról. Hajnalban mondta, hogy hazakísér, és akkor már tényleg spicces állapotban "kavartam" vele. Ez annyit jelent, hogy elcsattant köztünk 2 csók. Reggel én már nagyon megbántam, szóba sem hoztam volna az egészet és próbáltam másnap úgy csinálni a melóhelyen is mintha semmi sem történt volna. A páromnak és a barátnőmnek sem akartam semmit mondani, mert nekem tényleg nem jelentett semmit az egész. A fiú azonban azóta smsekkel bombáz, hogy neki nagyon "bejött" ez a dolog, szeretné, ha lenne folytatás, meg, hogy szereti a barátnőmet, de nagyon szeretne velem egy kis titkos románcot. Én nem akarok tőle semmit, de nem tudom, hogyan rázzam le, úgy, hogy ne lehessen észre venni semmit a közös programokon. Így is azóta kialibizem mindig, hogy miért nincs kedvem velük például moziba menni, szörnyen érzem magam. Már mondtam a srácnak is, hogy én szeretem a barátom, de azt mondta, nem adja fel az ostromot. Mit tegyek? Tudom, hogy szemét dolog volt nagyon, de 2 hülye csók miatt nem akarom a saját és az ő életüket is felborítani. Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van, és félek a lebukástól is, mert folyton smseket írogat, meg hívogat és már a páromnak is feltünt, hogy mindig kikapcsolom pl. éjszakára a mobilt, amikor eddig nem csináltam ilyet. Nem akarok lebukni és elveszíteni a szerelmem és legjobb barátnőm...Mit tegyek,hogyan koptassam le a srácot, így, hogy a munkatársam és munkán kívűl is nagyon sok időt töltünk együtt a barátnőm és a párom miatt?
2012. febr. 22. 21:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Előtte meg "zsarold meg", hogy megmutatod az sms-eket a barátnőnek, ha nem hagyja össze a dolgokat és mivel azt írtad, hogy mindketten ittatok, mond azt a párodnak/barátodnak, hogy valóban volt puszi, hiszen jó barátok vagytok, és máskor is adtok puszit egymásnak.Elköszönésképp pusziltátok meg egymást.De nem érted, hogy miért kattant ezért rád annyira.
2012. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Itt vagyok a munkahelyen és már nagyon kínos..5 percenként idejön, bámul, már a fönök, meg a többiek előtt is kínos :S Azt hiszem délután tényleg beszélek a párommal, ez már nem normális..Én nem akarok oda eljutni h a farkáról küldözgessen képeket..:O :SJézusom, milyen nem normális emberek vannak..:(
2012. febr. 23. 11:08
 33/36 anonim ***** válasza:
Nézd. A legkorrektebb, ha elmondod az igazat mindkét félnek! Még akkor is, ha ebben benne van, hogy a kapcsolat vagy a barátság megszakad. Egyébként te ismered a párod, mennyire megértő. Véleményem szerint egy spicces állapotban elcsattant csók olyan kategória, amikor nem kell azonnal szakítani, hanem kaphat még egy esélyt a fél (vagyis te). Viszont azért azt ismerd be, hogy hibáztál és ezen az ügyön ne feltétlenül úgy akarj túllenni, hogy nem vállalod az esetleges következményeit. Még akkor is vállalni kell, ha az számodra nem annyira előnyös. Egyébként ha nem mondod el nekik és a srác tényleg nem hagy fel az ostrommal, akkor mégis mi lesz? Mindig kifogásokat, hazugságokat fogsz keresni, hogy kimentsd magad? Előbb-utóbb a párodnak is gyanús lesz, ne hagyd, hogy kombináljon.
2012. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Persze, én nem vonom ki magam a felelősség alól, az én hibám is. El se kellett volna vele induljak hazafele spiccesen. De álmomban nem gondoltam, hogy ez lesz utána, én már másnap vertem a fejem a falba és úgy gondoltam, hogy nem mondom el. NEM azért, mert féltem h a párom kidob (szerintem 3év után ez nem az a kategória), hanem mert nem akartam egy ekkora baromság miatt felesleges fájdalmat okozni, mert azért biztos, hogy rosszul esik neki. (nekem is rosszul esne ellenkező esetben..) De itt már tényleg csak az lehet a megoldás, ha bevallok mindent, mert a dolgok kezdenek elfajulni..Csak az a baj, h a barátnőm velem fogja megszakítani a kapcsolatot, a pasijával meg együtt marad..:( Eddig is úgy táncolt, ahogy a srác fütyült..De nem tudok mit csinálni, véget kell ennek vetnem..:(
2012. febr. 23. 11:23
 35/36 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolkodsz. A párodnak mindenképp mutasd meg a zaklatás bizonyítékait, az sms-eket és természetesen a válaszokat is (ha vannak), amiben írod, hogy te semmit nem akarsz tőle és hagyjon békén. A párod ezek után neked valószínűleg hinni fog és együtt maradtok (bár ugye nem ismerem), azonban a két fiú barátsága biztosan megszakad. A barátnőd pedig lehet, hogy a fiúval marad (ilyen esetben nem az észre hanem a szívre szoktak hallgatni), sajnos a barátnődnek a legrosszabb, mert adott esetben majd úgy fogja belátni, hogy nem veled kellett volna megszakítani a kapcsolatot, ha a barátja majd mással is megcsalja. :( De akkor majd legyél ott neki. Utolsó voltam.
2012. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Elmondtad? Írj a fejleményekről!
2012. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!