Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ki vagyok borulva, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok borulva, mi lenne helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, minden jó köztünk, kivéve, hogy kicsit beleszürkültünk a hétköznapokba. Az én legjobb barátnőm, az ő legjobb barátjával jött össze és van együtt 2 éve. Sokat járunk el négyesbe, plusz én a barátnőm párjával dolgozok együtt, így is ismerkedtek meg. Mindig tök jó haverok voltunk a sráccal, még mielőtt összejöttek is. 2 hete kb volt egy céges buli, ahova csak egyedül mentünk és sikerült kicsit felönteni a garatra. Elkezdtünk arról beszélni, hogy kicsit unalmasak lettek a hétköznapok, meg ilyen témákról. Hajnalban mondta, hogy hazakísér, és akkor már tényleg spicces állapotban "kavartam" vele. Ez annyit jelent, hogy elcsattant köztünk 2 csók. Reggel én már nagyon megbántam, szóba sem hoztam volna az egészet és próbáltam másnap úgy csinálni a melóhelyen is mintha semmi sem történt volna. A páromnak és a barátnőmnek sem akartam semmit mondani, mert nekem tényleg nem jelentett semmit az egész. A fiú azonban azóta smsekkel bombáz, hogy neki nagyon "bejött" ez a dolog, szeretné, ha lenne folytatás, meg, hogy szereti a barátnőmet, de nagyon szeretne velem egy kis titkos románcot. Én nem akarok tőle semmit, de nem tudom, hogyan rázzam le, úgy, hogy ne lehessen észre venni semmit a közös programokon. Így is azóta kialibizem mindig, hogy miért nincs kedvem velük például moziba menni, szörnyen érzem magam. Már mondtam a srácnak is, hogy én szeretem a barátom, de azt mondta, nem adja fel az ostromot. Mit tegyek? Tudom, hogy szemét dolog volt nagyon, de 2 hülye csók miatt nem akarom a saját és az ő életüket is felborítani. Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van, és félek a lebukástól is, mert folyton smseket írogat, meg hívogat és már a páromnak is feltünt, hogy mindig kikapcsolom pl. éjszakára a mobilt, amikor eddig nem csináltam ilyet. Nem akarok lebukni és elveszíteni a szerelmem és legjobb barátnőm...Mit tegyek,hogyan koptassam le a srácot, így, hogy a munkatársam és munkán kívűl is nagyon sok időt töltünk együtt a barátnőm és a párom miatt?
2012. febr. 22. 21:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
A végtelenségig nem fogod bírni ezt a kellemetlen helyzetet, egy idő után ki fogsz borulni és elmondod az igazat. De szerintem jobb lenne minél hamarabb.
2012. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
És szerintetek kivel beszéljek először? A barátnőmmel vagy a párommal?
2012. febr. 22. 22:02
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal. Mert végül is félreléptél, jobb, ha ezt minél előbb tisztázod vele. De a barátnőddel is igyekezz hamar beszélni.
2012. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én elmondanám a barátnőnek. Attól, hogy nem tudja még megtörtént, és nem a pasinak falaznék, mert azért a lányok tartsanak össze :)
2012. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
És szerintetek mondjam el azt is, hogy a srác ennél jóval többet is akart tőlem? Elmentettem pár smsét, de nem tudom, jó ötlet lenne e bevallani mindent.. A barátnőm így is utálni fog, de ha meg nem mondom el, akkor meg fogja tenni mással és a barátnőmet fogja átb*szni..Teljesen tanácstalan vagyok.
2012. febr. 22. 22:10
 16/36 anonim ***** válasza:
Mondj el mindent a barátnődnek. Szerintem a pasijára sokkal jobban fog haragudni, hiszen ő nem hagy békén most sem.
2012. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
A barátnőm nagyon szerelmes, a pasija neki minden..Engem fog utálni első körben, ez fix. Be fogja mesélni magának, hogy én csábítottam el a srácot és rám fog haragudni, ebben biztos vagyok. De bevállaljam- e, hogy még jobban utáljon, azzal, hogy megmutatom az smseit, hogy minden vágya h meg....? Mert így a haragja még nagyobb lesz, de legalább elgondolkozik azon, hogy kidobja a srácot. Egy élmény lesz ezek után egy helyen dolgozni..:S
2012. febr. 22. 22:17
 18/36 anonim ***** válasza:
De ha nem mondod el neki az igazat, és véletlenül kitudódik, akkor meg azért fog megutálni, mert nem voltál képes elmondani neki. Szóval ez egy nagyon rossz, kellemetlen dolog, az biztos. De te is és a srác is hibásak voltatok, vállalnotok kell a következményeket.
2012. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hatalmas hiba volt, és bármit megtennék, hogy visszaforgassam az időt, de ez van...Annyi történt, hogy egyébként is szoktunk puszit adni egymásnak általában és ebből lett egy mondjuk, hogy csók. Szerintem, ez tényleg megbocsátható bűn lenne, még ha nem is volt szép. Én megbocsátanám ellenkező esetben. De az smseket már nem...És nem tudom van e jogom felborítani teljesen az életüket..Egész nap ezen kattog az agyam, már teljesen ki vagyok. Megérdemlem persze, de akkor se tudom, mi a helyes..
2012. febr. 22. 22:25
 20/36 anonim ***** válasza:
én ez esetben adnék neked egy esélyt talán bár nagyon megcsalás ellenes vagyok. Megmondod h részeg voltál baromira megbántad és dolgozni fogsz a kapcsoltatotokon. Ha veled marad örülj, ha nem akkor meg ne haragudj rá. Add meg neki a lehetőséget h döntsön
2012. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!