Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ki vagyok borulva, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok borulva, mi lenne helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, minden jó köztünk, kivéve, hogy kicsit beleszürkültünk a hétköznapokba. Az én legjobb barátnőm, az ő legjobb barátjával jött össze és van együtt 2 éve. Sokat járunk el négyesbe, plusz én a barátnőm párjával dolgozok együtt, így is ismerkedtek meg. Mindig tök jó haverok voltunk a sráccal, még mielőtt összejöttek is. 2 hete kb volt egy céges buli, ahova csak egyedül mentünk és sikerült kicsit felönteni a garatra. Elkezdtünk arról beszélni, hogy kicsit unalmasak lettek a hétköznapok, meg ilyen témákról. Hajnalban mondta, hogy hazakísér, és akkor már tényleg spicces állapotban "kavartam" vele. Ez annyit jelent, hogy elcsattant köztünk 2 csók. Reggel én már nagyon megbántam, szóba sem hoztam volna az egészet és próbáltam másnap úgy csinálni a melóhelyen is mintha semmi sem történt volna. A páromnak és a barátnőmnek sem akartam semmit mondani, mert nekem tényleg nem jelentett semmit az egész. A fiú azonban azóta smsekkel bombáz, hogy neki nagyon "bejött" ez a dolog, szeretné, ha lenne folytatás, meg, hogy szereti a barátnőmet, de nagyon szeretne velem egy kis titkos románcot. Én nem akarok tőle semmit, de nem tudom, hogyan rázzam le, úgy, hogy ne lehessen észre venni semmit a közös programokon. Így is azóta kialibizem mindig, hogy miért nincs kedvem velük például moziba menni, szörnyen érzem magam. Már mondtam a srácnak is, hogy én szeretem a barátom, de azt mondta, nem adja fel az ostromot. Mit tegyek? Tudom, hogy szemét dolog volt nagyon, de 2 hülye csók miatt nem akarom a saját és az ő életüket is felborítani. Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van, és félek a lebukástól is, mert folyton smseket írogat, meg hívogat és már a páromnak is feltünt, hogy mindig kikapcsolom pl. éjszakára a mobilt, amikor eddig nem csináltam ilyet. Nem akarok lebukni és elveszíteni a szerelmem és legjobb barátnőm...Mit tegyek,hogyan koptassam le a srácot, így, hogy a munkatársam és munkán kívűl is nagyon sok időt töltünk együtt a barátnőm és a párom miatt?
2012. febr. 22. 21:38
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
És a lány helyébe mit tennél? 6-7 éve a legjobb barátnőm és mindig kiálltunk egymás mellett jóban rosszban..És így tutira el fogom veszíteni :(
2012. febr. 22. 22:35
 22/36 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó barátnő, akkor meg kell, hogy értsen, és nem rád, hanem a srácra kellene jobban haragudnia. Ő zaklat téged, te meg nem akarsz tőle semmit és meg is bántad a dolgot. Én ha a barátnőd helyében lennék, biztos megbocsátanék neked.
2012. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
A barátoddal akarsz maradni, igaz? De az legalábbis biztos, hogy ezzel a fiúval nincsenek terveid. Jó lenne tudni, hogy te miket írtál neki válaszként. Elismerted, hogy megtörtént? Ha nincs olyan sms tőled, amiben beismered ami történt, akkor kisebb a gond. Sőt! Bár minden embernek ennyi lenne az összes bűne az életben. Ha nincs beismerés írásban, akkor írd meg neki, hogy nem érted, miről beszél, már attól félsz, hogy kezd bekettyózni. Hagyjon téged békén, tudja, hogy párkapcsolatban élsz, nem akarsz te őtőle semmit. És míg ezt a hülyeséget nem veri ki a fejéből, addig ne is keressen titeket, nincs neked szükséged felesleges cirkuszokra. Írd meg, hogy mire emlékszel, te milyen válaszokat írtál le neki.
2012. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon-nagyon sajnálod, és józanul nem tennél ilyet, és tényleg szinte csak véletlenül ment oda az a puszi. És, hogy pont azért mondod el neki, mert bánt téged, hogy őt átverik, és főleg az, hogy rajtad keresztül. És, hogy mennyire rossz, hogy pont veled történik ez, hiszen te a legjobbat akarod neki, és mindent megtettél, hogy a pasi leszálljon rólad, de már nem bírod tovább és szerinted tudnia kell róla. Ezért vagy a barátnője. És hogy reméled, hogy megbocsát, mert neked nagyon fontos a barátságotok.
2012. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Soha nem reagáltam az smseire, a telefont mindig kinyomtam, ha hívott. Bent a melóhelyen nem tudtam elkerülni a beszélgetést, de akkor is körülbelül annyit mondtam, hogy szerintem felejtsük el az éjszakát, mert biztosan nem lesz folytatás, én szeretem a párom. Neki megvannak az olyan smsei, hogy "nekem nagyon jó volt az éjszaka, és úgyis addig írok, amég nem lesz folytatás...minden vágyam h meg...:)" Már tényleg nem tudom mit mondjak neki.
2012. febr. 22. 22:44
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Akkor holnaptól elkezded játszani a hülyét, úgy csinálsz, mint akinek fogalma sincs róla, hogy miről beszél. Ebből már barátság úgysem lesz, ezt szerintem te is érzed. Mondd meg neki, hogy te azt hitted, ő egy tök normális pasi, ha tudod, hogy ekkora hülye, sosem mutattad volna be a barátnődnek. De akár ugyanezt meg is írhatod egy sms-ben. De semmi többet. Figyelj, volt egy nagyon pici botlásod, biztos vagyok benn, hogy soha nem kerülsz még egyszer ilyen helyzetbe. És túl nagy ár lenne érte egy három éves kapcsolat, meg egy 6-7 éves barátság. Mondd (de inkább írd) meg neki, hogy most figyelmezteted utoljára, ha még egyszer zaklat azzal amit ő elképzelt, biz isten szólsz a barátnődnek, hogy rúgja ki a francba. Gondolkodjon el, hogy mit akar, de veled tovább nem fog szórakozni. És innentől ragaszkodj ahhoz, hogy nem történt semmi. Basszus, egy komolyabb buli után még akár a barátnődnek is lenyomhatsz egy szájra puszit (na jó, akár még ez is előfordulhatna), attól sem lennél leszbikus. És természetesen egészen mást tanácsolnék, ha lefeküdtél volna vele. Egyszerűen nem történt akkora tragédia, hogy mind ebbe menjetek tönkre.
2012. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, már rég túl lennék rajta, ha nem írogatna meg hívogatna. Persze lenne lelkiismeret furdalásom, de simán bevallanám akár, hogy könnyebb legyen a lelkem. Nem hiszem, hogy ettől külön költöznék a párommal...És ha nem is azonnal, de a barátnőm is megbocsátana szerintem. Most nem tudom hova tenni a srácot. Eddig soha nem volt semmilyen kétértelmű gesztusa, se semmi. Nem tudom, hogy most miért kattant rá ennyire, hogy legyen köztünk több. De gyanítom, mással is könnyen ismerkedik, ha ennyi neki az egész...Azt hiszem tényleg megmondom neki, hogy megmutatom az smseket, ha nem hagyja abba. Ha fontos neki a barátnőm befejezni, ha meg nem akkor jobb is, ha kiderül...:(
2012. febr. 22. 23:01
 28/36 anonim ***** válasza:
Így van. Várd meg, mit reagál, aszerint lépj. Mert én még mindig azt mondom, oké, hogy nem költöznétek szét a pároddal, de feleslegesen okoznál neki eltúlzott fájdalmat, és hiába nem mondaná, de megrendülne benned a bizalma. Azt mondják az okosok, hogy ha tettél valamit a párod ellen, de őszintén bánod, akkor jobb, ha nem tud róla. Sosem fogod ugyanezt elkövetni ellene, de ráraknád a döntés felelősségét. Ugyanez vonatkozik a barátnődre is. Nézd meg, te két hete ezen ölöd magad (és még ki tudja, meddig), szerinted ők meddig szomorkodnának és kételkednének benned? Ha meg félrejárós a pasi, az előbb-utóbb úgyis kiderül róla.
2012. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Szép, nem szép, te megbántad a pasi meg zaklat. Elmondtad értelmesen, de nem ért belőle, sőt, úgy viselkedik, mint egy 16 éves bunkó, aki ha p1nát lát nyomul előre és zaklat.


Mivel ilyen szemét, nekem lenne pofám rákenni az egészet. Jól leitatott, vagy csak simán jól berúgtál, és mikor el akartál köszönni tőle, jól lecsókolt és azóta is zaklat. Te megmondtad neki, hogy nem is volt csók, csak benyomva a normál szokásos köszönős puszitok helyett lecsókolt, de akkor sem hagy békén és az idegeidre megy és olyanokat ír meg mond, hogy attól félsz teljesen rád fog szállni és hazudozni kezd, meg zsarolni.


A barátnőt meg hagynám, egyelőre a pasimnak adnám le a sztorit, aztán majd alakul később.

2012. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem is volt egy ilyen zaklatóm és az se értett a szóból, pedig csak jóban voltam vele, soha nem is volt semmi, mindig mondtam, hogy én nem csalnám meg a páromat, igaz néha az agyamra megy, de szeretem.

Az meg egy idő után a farkáról küldött képet nekem, hogy szép-e meg hogy úgy se nyugszik, úgy is megkap, szexeset álmodik velem meg ilyenek. Én nem is beszélek vele, megszakítottam vele a kapcsolatot, de ha valamikor összefutunk még mindig azzal jön, hogy úgyis megdug egyszer stb. Borzasztó!


Pedig jó barát volt, szerettem beszélgetni vele meg minden, de úgy megundorodtam tőle, hogy a jó viszonynak örökre vége lett, akármennyire is hiányzik, amilyen előtte volt.

2012. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!