Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ki vagyok borulva, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ki vagyok borulva, mi lenne helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, minden jó köztünk, kivéve, hogy kicsit beleszürkültünk a hétköznapokba. Az én legjobb barátnőm, az ő legjobb barátjával jött össze és van együtt 2 éve. Sokat járunk el négyesbe, plusz én a barátnőm párjával dolgozok együtt, így is ismerkedtek meg. Mindig tök jó haverok voltunk a sráccal, még mielőtt összejöttek is. 2 hete kb volt egy céges buli, ahova csak egyedül mentünk és sikerült kicsit felönteni a garatra. Elkezdtünk arról beszélni, hogy kicsit unalmasak lettek a hétköznapok, meg ilyen témákról. Hajnalban mondta, hogy hazakísér, és akkor már tényleg spicces állapotban "kavartam" vele. Ez annyit jelent, hogy elcsattant köztünk 2 csók. Reggel én már nagyon megbántam, szóba sem hoztam volna az egészet és próbáltam másnap úgy csinálni a melóhelyen is mintha semmi sem történt volna. A páromnak és a barátnőmnek sem akartam semmit mondani, mert nekem tényleg nem jelentett semmit az egész. A fiú azonban azóta smsekkel bombáz, hogy neki nagyon "bejött" ez a dolog, szeretné, ha lenne folytatás, meg, hogy szereti a barátnőmet, de nagyon szeretne velem egy kis titkos románcot. Én nem akarok tőle semmit, de nem tudom, hogyan rázzam le, úgy, hogy ne lehessen észre venni semmit a közös programokon. Így is azóta kialibizem mindig, hogy miért nincs kedvem velük például moziba menni, szörnyen érzem magam. Már mondtam a srácnak is, hogy én szeretem a barátom, de azt mondta, nem adja fel az ostromot. Mit tegyek? Tudom, hogy szemét dolog volt nagyon, de 2 hülye csók miatt nem akarom a saját és az ő életüket is felborítani. Nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van, és félek a lebukástól is, mert folyton smseket írogat, meg hívogat és már a páromnak is feltünt, hogy mindig kikapcsolom pl. éjszakára a mobilt, amikor eddig nem csináltam ilyet. Nem akarok lebukni és elveszíteni a szerelmem és legjobb barátnőm...Mit tegyek,hogyan koptassam le a srácot, így, hogy a munkatársam és munkán kívűl is nagyon sok időt töltünk együtt a barátnőm és a párom miatt?
2012. febr. 22. 21:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%
Nő létedre máskor ne igyál annyit,hogy nem tudod,mit csinálsz! Most viseld a következményeket.
2012. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel a válasszal sokkal előrébb vagyok! Te biztos sose hibáztál még életed során.....
2012. febr. 22. 21:43
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
El kell mondanod az igazat a párodnak és a barátnődnek is, ez lenne a legkorrektebb. És így elkerülöd a kínos helyzetet, ha netán lebuksz. Jobb, ha te mondod el, mi történt, mint hogy mástól, máshogy tudják meg a dolgot.
2012. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a legkorrektebb és nem is attól tartok, hogy szétmegyünk egy ilyen dolog miatt, mert nem tartom annyira megbocsáthatatlannak. Attól félek, hogy a barátságunknak lesz a lánnyal vége és a páromnak meg a sráccal...Meg nem értem a fiút, miért kell most mindennap hívogatnia meg írogatnia, ha szereti a barátnőmet. Nagyon megbántam amit tettem, visszacsinálnám, ha lehetne. De nem akarok emiatt tönkre tenni mások életét...
2012. febr. 22. 21:47
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod elmondani, akkor meg mondd a srácnak, hogy ha nem száll le rólad, akkor kitálalsz, mert ez nem normális, és mégis hogy képzeli..
2012. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd a srácnak, hogy hagyjon békén, vagy elmondod az igazat a többieknek. Amúgy meg ha így képes félrelépni, lehet jobb is, ha nem töri össze a szívét a barátnődnek és vége lesz.
2012. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a helyzet amikor jobb ha azt mondod, hogy NEM EMLÉXEL SEMMIRE, e neked úgy rémlik hogy a pasidat csókoltad!!!


Aztán sűrűn jársz el templomba ;)

2012. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Amúgy mi a melód?
2012. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Állítja, hogy egyébként sosem csalta még meg, csak az ő kapcsolatuk is kicsit ellaposodott és egy kis izgalomra vágyik..Csak nem értem, miért pont velem, amikor mind a ketten nagyon sokat veszíthetünk. Én már mondtam neki, hogy megbántam amit tettem és szó se lehet, se folytatásról, se többről, így is szörnyen érzem magam és már régen megpróbálnék elfelejteni mindent, ha nem hívogatna..De azt mondta, addig fog küzdeni, ameddig nem adom be a derekamat. Elég nehéz lesz ezek után úgy tenni, ha jönnek hozzánk, mintha semmi nem történt volna. De nem azért félek elmondani, mert tartok magam miatt a következményektől, hanem mert nem akarom a párom és a barátnőm szívét feleslegesen összetörni. Ne ilyen nagy nyelves csókot képzeljetek el, kb annyi volt, mint egy szájra puszi, tényleg kitörölném legszívesebben az agyamból :(
2012. febr. 22. 21:57
 10/36 A kérdező kommentje:
az egyik kérdezőnek: Egy klíma szerelő cégnél vagyok titkárnő, ő pedig beszerelő
2012. febr. 22. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!