Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az, hogy a véleményét...

Miért jó az, hogy a véleményét erőszakosan rá akarja tukmálni másokra? És, aki mást gondol annak a képébe vágja, hogy majd ő is úgy fogja gondolni, mint ő, mert az a helyes?

Figyelt kérdés
Az apámról van szó. Ilyen egy erőszakos, önző embert én még nem láttam! Ha olyan csekélységben eltér a véleményünk, hogy pl melyik színésznőt bírjuk, mindjárt felháborodik, ha én azt mondom, hogy nem bírom Meg Ryant. Közölte, hogy ha majd felnövök akkor fogom értékelni a munkásságát, hiszen milyen nagyszerű meg így meg úgy. Azt is hozzá tenném, hogy én a 20 évem alatt több szépirodalmi könyvet olvastam, mint ő 50 év alatt és ezt bárki megerősíti a családban, mert imádok olvasni. Egyébként meg apukámnak fingja sincs arról, hogy mondjuk ki az az Oszvald Marika, de azért én vagyok a műveletlen tuskó és reméli, hogy hamarosan felnövök, mert az nem állapot, hogy nem szeretem Meg Ryant. (most Meg Ryan az csak egy példa, senki ne vegye személyeskedésnek).
2012. jan. 29. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, sajnos elég sok ilyen ember van... Az én családomban is, meg ismeretségi körömben is akad szép számmal... Nem lehet mit tenni, nekik mondhatunk bármit :-S
2012. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd rá.
2012. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!