Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ti járnátok a hallássér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti járnátok a hallássérült lánnyal? (siket, nagyothalló)

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 16:00
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés
2013. márc. 11. 20:36
 42/49 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdésre válaszolva: inkább nem
2013. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

én hallássérült vagyok és a volt pasimnak semmi baja nem volt ezzel :) jól megértettük egymást :D


21L(bocsi h lányként válaszoltam :P)

2013. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Helló mindenki!

Szóval én egy 17/L vagyok és siket, de beszélni tudok, ezzel csak arra célzom, hogy nem minden siket néma és nem csak jel nyelvel lehet kommunikálni a siketekkel, mert sokan tudunk szájról olvasni.

Kérdező, neked csak annyit, hogy nekem volt már úgymond udvarlóm és én nem érzem hátránynak. :)

2013. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
persze
2013. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Sajnálom azt aki mások hátrányaiból és nem előnyeiből ítél meg valakit. A kérdésre a válasz pedig: igen.
2013. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Én ismertem ilyen párt. A lány nagyothallott, tehát hallott, csak gondolom nem minden hangot, és beszélni is tudott, csak fura volt megérteni.

És úgy tudott ordítani a férjével, hogy az egész lépcsőház azt hallgatta. Szóval az hülyeség, hogy nem beszél vissza.


Szerintem aki emiatt nem járna veled, azt ne is sajnáld.

2013. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Weisz Fanni (modell) például hallássérült ha jól tudom születése óta. Szívesen járnék vele, mert 1. gyönyörű lány, 2. intelligens is.
2013. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok és én is nagyot halló vagyok hallókeszulekes elején zavart de utána megszoktam a kapcsolataimal nem volt gond kulsomel meg nagyon is elegeted vagyok bárhova megyek mindenki dicser mijen szép vagyok szóval engem amúgy egyeltalán nem izgat hogy hallókeszulekes vagyok amúgy sokan észre sem veszik mert mindent hallok vele.
2021. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!