Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem baj ha összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj ha összejönnék vele? (15/L hallássérült,15/F halló)

Figyelt kérdés
lassan 2 honapja ezelőtt megismerkedtem egy fiúval..nagyon helyes,kedves,aranyos..suliban együtt járunk..szokott rám nézni mindig ha ott vok.. néha is bámulni is szokott..annyira jolesik.. de nem szoktunk személyesen beszélgetni, csak msn..amikor megismerkedtem vele, két nap után rajzolt sokat a szivecskét, ajkat stb. úgy éreztem hogy oda van értem..még nemtudom pontosan..szóval..mostanában keveset dumálunk..nemtudom miért.kérdezzem meg tőle? bevalljam neki hogy szerelmes vok belé? nem fog kiakadni.??? vagy várjam? tanácsot kérek!!! fontos lenne..
2012. jan. 24. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, ha összejönnétek? Normálisnak tűntök, így az elmondottak alapján, szal hajrá ! :)
2012. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pqpqpq ***** válasza:
hallod? szerintem ird meg neki hogy mit erzel hogy legyen tisztaba vele..
2012. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 GomalFace ***** válasza:

Nem értem, mi akadálya lenne annak, hogy összejöjjetek.

Ha tényleg kedvelitek egymást, akkor a rossz hallásod lényegtelen. Szerintem menj oda hozzá és beszéld meg vele a dolgot.

Szurkolok :)

17f

2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem furcsa hogy nem beszélünk személyesen? még az sem furcsa hogy egyre keveset dumálunk msn-n? és köszi mindenkinek! kérek még tanácsot! valaki irjon még :)
2012. jan. 24. 18:55
 5/5 _Jessy_ ***** válasza:
Azért azt ne mondd, hogy szerelmes vagy, de beszéld meg vele, hogy többet szeretnél, mint ez az msn. A leírtak alapján semmi akadálya, hogy együtt lehessetek.
2012. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!