Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverom volt csajával bajlenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problem?:D kérdése:

Haverom volt csajával bajlenne ha összejönnék? :S

Figyelt kérdés
vajon mitszolna.:S ti mitgondoltok?nagyon úgynézki a helyzet h nah..
2011. nov. 30. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
ki nem szarja le, hogy mit gondolna. járj vele, aztán kész.
2011. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
szerintem haver exe az tabu :$ :/ de akár az is megoldás lehet ha beszélsz haveroddal a dologról...
2011. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverod, nem az. De akkor sem, ha a barátod. Soha nem értettem ezeket a ''barátnő/barát exével összejönni tabu!!!!!'' dumákat... Szakítottak, már nincsenek együtt, különváltak. Nem megcsalás vagy egyéb. Szerintem nincs ezzel semmi baj (majd mindj'árt kapom a beszólásokat, hogy milyen érzéketlen vagyok). Mondjuk előtte azért mondhatnál neki vmit, pl h összejöttem a volt barátnőddel, de nem akarom h ezmiatt blablabla. Ha normális, akkor úgy is érteni fogja, h nyilván nem vele akartok kibabrálni. Fogadja el, ha nem veled, akkor majd jár mással.
2011. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod elvesziteni a haverodat, akkor hajrà!

Nem is értem hogyan lesztek majd együtt tàrsasàgban, amikor tudod, hogy elõtte a haverod karjaiban volt. Ezekszerint nem vagyunk egyformàk!

2011. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha haverok vagytok, nyilván hasonlítotok egymásra vmennyire! Az ízlésetek is! Ha ugyan az a csaj jön be, hát ez van, fogadja el; hisz ő már szakított vele, nincs beleszólása!
2011. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha haver akkor nem lehettek kövez egymáshoz igy van? Talán ebben az esetben nem lenne gond. Viszont ha barát főleg hogyha gyerek kori barát és ismered és tudod azt hogy ő neki is bejött a leányzó akkor szerintem ő érette hagyd fenébe a dolgot. Tedd fontolóra azt hogy egy Barát megmarad mindig ő ott lesz állandóan, de egy lányért kockáztatni barátságot az elég kockázatos. Tönkre vághat egy jól működő baráti kapcsolatot... És az se biztos hogy miután a lány ösze jött veled , veled marad hoszú ideig. Leg korrektebb az lenne ha beszélnél vele.
2011. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző voltam *közel
2011. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem például van egy barátom akinek olyan gyönyörű barátnője volt hogy egyszerűen elképedtem. És nekem is borzasztóan tetszett a lány, de a barátságunkért nem engedtem hogy eluralkodjon rajtam a vágy arra hogy bepróbálkozzak a volt barátnőjénél mert tudtam hogy a Barátomat bántaná a dolog. És jól döntöttem hogy barátságot többre tartottam !
2011. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább ne kockáztasd meg a barátságotokat ez miatt.
2011. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Házinyúlra nem lövünk! Ez az én véleményem, de ha szereted biztos megérti.
2011. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!