Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy valaki nem mer szakítani és úgy keveri a dolgokat hogy a végén a másik rakja ki? Ha igen ez mire jó ha valaki így akar szakítani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyáva,jellemtelen,gerinctelen emberek szokása ez a fajta játszmázás,de sajnos sok pasi él vele,mert iszonyodik a szemtől-szemben beszélgetésektől e téren.

Árulkodó jelek közé sorolható pl.,amikor rendszeresen nem,vagy csak későn veszi fel a telefont,kinyomkodja,sms-ekre nem reagál,találkozókat lemondja,arrogáns és bunkó a partnerrel szemben.Minden apró hibát észrevesz és megjegyez,provokálja a vitákat ,,kedves" beszólásokkal,stb.

2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Ahhoz már"tökösnek,"és határozottnak, na meg őszintének kellene lenni,hogy elédálljon,és elmondja mi a szitu, mi nem működik.

Meg aztán ,egyszerűbb, mert így mindig talál indokot,okot, a szakításra, ha ő provokálja ki a viselkedésével.:(

2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tipikusan ezek a jelek vannak: későn jár haza, olyankor is elmegy amikor nem kellene , nem veszi fel a telót, sms-re nem válaszol, ő nem nagyon keres, semmi nem tetszett neki, nem érdekli mi van velem, hova megyek mit csinálok. Mint kiderült neki is van nője. De velem sem mer szakítani. Hát én meg hamár ilyen volt, hogy becsajozott nem fogom megkönnyíteni a helyzetüket. Vállalja fel és álljon a szemem elé.
2012. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló.

Megtudtad,hogy megcsalt,és megbírtad állni,hogy ne kérdezzél rá, ne csinálj balhét,stb, irigyellek nagy önuralmad van...

Én nem bírtam megállni, hogy ne csináljak balhét:((

2012. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen. Egyetértek, nagyon nagy önuralom kell hozzá. Nekem sincs sajnos sok, főleg ilyen téren. Mondjuk nyilván a "meglévő" kapcsolat minőségétől is függ, mert ha a partner tetteinek hatására már amúgy sem ragaszkodik hozzá az ember, kvázi az érzelmei már nem erősek iránta, talán könnyebb önuralmat tanúsítani, de szerintem nekem így sem menne.
2012. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
tegnap 19:28 vagyok. Hát igen önuralom az kell hozzá. nem nem csináltam balhét. az ő szavaival élve: cinikusan csak mosolyogtam. Igazából én még mindig nagyon szeretem ennek ellenére. amúgy sem vagyok egy balhézós, mert az semmire nem vezet. Mondjuk itthon sokszor azon vagyok, hogy odamegyek és kiverem a balhét, de aztán meg merszem nincs.De lehet majd később lesz. Sohasem késő. Mondjuk ha ennek a házasságnak vége akkor biztos, hogy mindenki tuttára fogom adni a csajt. Akkor már nem fog érdekelni semmi.
2012. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nos, engem ismeretlen számról hívott a volt a barátom barátja, de mivel ő sem merte nekem megmondani, ezért elkérte a mellettem ülő barátnőm. Neki elmondta, és a barátnőm megüzente, hogy a srác azt üzeni, hogy a barátom azt üzeni, hogy szakít velem.

Cserébe eladtam az egyáltalán nem olcsó könyveit, amiket kölcsön adott, és mindenkinek elmeséltem, hogy mitörtént. Meg néhány más balf@szkodását az ágyban. Jelenleg az egész város rajta röhög ^^

2012. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!