Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy valaki nem mer szakítani és úgy keveri a dolgokat hogy a végén a másik rakja ki? Ha igen ez mire jó ha valaki így akar szakítani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk erre hajtott a férjem, de nem jött össze neki. Neki kellett bevállalnia, amit rám akart sózni, hogy szétbontja egy nő miatt a nagycsaládot... Hát, ha nagyon szégyenletes a dolog, jobb a másikat is mellénk állítani hibásnak...
2012. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ma 11:43


És ő hogyan akarta tudtodra adni hogy jobb lenne ha kidobnád?vagy i miket csinált és hogyan próbálta elérni?azért kérdem mert úgy érzem hogy a párom mostanában arra játszik szerintem hogy rakjam ki..legalábbis én így érzem hogy arra játszik hogy szakadjon el nálam a cérna és dobjam ki,csak azt nem értem miért nem meri megmondani hogy azt akarja hogy vége legyen?ez mire jó de komolyan?

2012. febr. 22. 11:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Van aki szimplán csak nem meri megmondani, mert nem akarja megbántani a másikat, inkább úgy viselkedik, hogy a végén kirakják, de ahogy az első is írta van aki meg nem meri magára vállalni a hibás fél szerepét, vagy/és utána sajnáltatni szándékozik magát. Ki tudja.
2012. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok.Egyre később jött haza(este 8-ig tolódott,2-ig vagy 4-ig volt munkaidő...), nem csinált itthon semmit(pedig még nem volt kész a ház, nekem kellett mindent), nem foglalkozott a gyerekekkel. Beült a gép elé levelezni. Végül már a nőjével levelezett előttem,merthogy személyes, és semmi közöm hozzá. Erre sem dobtam, hadd vállalja egyedül, hogy 3 gyerekkel itt akar hagyni...Muszáj volt így felvállalnia, persze most is van azért ok, merthogy már nem voltam kedves :DDD.
2012. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges. Exem erre játszott (szerintem legalábbis).

Egyre meredekebb dolgokat csinált, nem részletezném, mert hátha magára ismer, de elegem lett és karácsony előtt egy héttel szakítottam vele. Nem akartam még a Karácsonyt is idegbetegen tölteni, miatta.

Így elmondhatja, hogy ő a szegény áldozat.

2012. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen az én férjem is ilyen, nem mer elébem állni és pontosan azért, hogy ne neki kelljen utána elismerni, hogy õ a hibás.

Gyávaság!

2012. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálta az exem. Az utolsó hetekben elég bunkón viselkedett velem. Először persze zavart, mert nem tudtam, hogy miért változott meg ilyen hirtelen, miért viselkedik így velem. De miután rájöttem, hogy mire megy ki a játék, úgy gondoltam, hogy partner leszek ebben a játszadozásban: teljesen ráakaszkodtam, mindig találkozni akartam vele, hívogattam telefonom stb. Nem voltam hajlandó szakítani vele, úgy gondoltam, ha ennyire akart szakítani, akkor igenis tegye meg ő! Legalább legyen képe a szemembe mondani. Amúgy egy nagyszájú srác, de amikor valami értelmes, komolyabb téma került szóba, akkor hirtelen kis ''nem tudom'', ''aha, aha'' nyuszi-muszi fiúcska vált belőle.
2012. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó pasi csinálja ezt, mert gyávák felvállalni, amit akarnak.
2012. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, pasiszokás. Kerülik a kényelmetlen helyzeteket, a drámát. Ráadásul a pasik nem szeretnek szakítani úgy, hogy nincs másik nő a képben, nem akarnak egyedül maradni. Tisztelet a kivételnek!!!
2012. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, nagyon érdekesek a válaszok.

Tanulságosak. Tényleg!


Örülök, hogy itt értelmes és használható válaszok születtek.

Pedig nem is én vagyok a kérdező. :-)

2012. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!