Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék seggitéget kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pcguru22 kérdése:

Szeretnék seggitéget kérni több éve párkapcsolatban élek van egy kislányom is a páromtol de sajnos gyakran felnött filmeket néz és ez nekem nagyon rosszul essik! Mit tegyek? Seggitsetek!

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 11:33
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Meg ennék mindent hogy Ö olyan legyen mint ezelöt hogy szeresen figyeljen rám de már nem megy!!!!Peddig én szeretem!!!!!Bárhogyan öltözkdök nem néz meg pedig amikor meg ismerkedtunk is ijen voltam igy öltözködtem szeretem ha jól nézek ki!!!!!adok magamra
2012. febr. 22. 12:04
 32/39 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy!!!!:)Majd ki probálom!!!!!
2012. febr. 22. 12:06
 33/39 A kérdező kommentje:
mármint meg tennék!!!!:/
2012. febr. 22. 12:06
 34/39 anonim ***** válasza:
A kislányod néz felnőtt filmeket? Mert én úgy értettem.
2012. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ezt még próbáld meg.

Egyszerűen erőszakold meg,komolyan mondom.

Ha erre sem akkor sajnos ügyvéd,mert egy gy_kér,ne haragudj kérdező,de a pasid nem érdemel meg akkor,ha jó csaj vagy igényes is,mert látom igen,akkor egy idióta szegény,majd megbánja.


Ne csüggedj,szegéyn nem normális.

Nálam régen mindig fordítva én cirkuszoltam a d_gásért a csajjal,többek között ezért is dobtam ki

2012. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
nem jól értetted mivel Ö másfél éves!!!!!!
2012. febr. 22. 12:12
 37/39 A kérdező kommentje:
Már probáltam h érted rámászni de ö nem inkább szoval hogy mondjam nem érdeklem!!!!!!privibbe beszélgetunk?????Vagy van facebbokod????keres meg Ez a nevem Bogdán Niki!!!!!:D
2012. febr. 22. 12:15
 38/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sziasztok!!!!!!:)
2012. febr. 22. 12:19
 39/39 anonim ***** válasza:

Gondolkodjuk kicsit.

23éves pasi, 4éve kapcsolatban, másfél éve gyerekkel.

Elég fiatal, életerős...

Mindig fáradt ha te kezdeményezel...

Akkor van szex ha rádfanyalodik kínjában muszájból, egyébként nem...


nem akarok károgni, de sztem ennek már meszeltek, sztem ha nem lenne a gyerek már rég lelépett volna.

2012. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!